Солістка групи SEREBRO госпіталізована в США

Ольга Серябкіна потрапила до лікарні прямо з концерту

Солістка групи SEREBRO госпіталізована в США

Під час туру по США, їй стало погано на сцені.

- Я відчула різкий біль в грудях і животі, - розповідає Ольга, - Мені довелося присісти, стояти було складно, я трохи не зомліла. Довелося зробити невелику паузу, під час якої грали музиканти, а мене намагалися привести до тями за лаштунками. Добре, що до кінця концерту залишалося кілька пісень. Але наступну пісню я попросила замінити на повільну, щоб хоч трохи прийти в себе і не танцювати.

Відразу ж після виступу організатори туру по США відвезли Серябкіну в місцевий госпіталь San Francisco General Hospital and Trauma center, де у неї була діагностована гостра інтоксикація організму.

- Прямо перед концертом у нашому готелі трапилася якась невеличка аварія і в моєму номері відчувався сильний запах гару або газу. Можливо, я встигла надихатися цим, - коментує Серябкіна, - або з'їла щось не те...Мені зараз складно сказати, що саме сталося. У лікарні мені довелося провести близько доби, лікарі наполягали на тому, щоб я лежала довше. Але я попросила привести мене в норму, як можна швидше, тому що вже на наступний день у нас був концерт в іншому місті.

У лікарні Ользі була проведена інтенсивна терапія і поставлена 5-годинна крапельниця, тільки після цього під особисту відповідальність Серябкіної і організаторів лікарі погодилися виписати її.

- Я дуже вдячна організатору наших гастролей по США Тіму, тільки завдяки йому всі швидко зреагували і саме він, як справжній друг, був весь час зі мною в лікарні.

Нагадаємо, що Ольга Серябкіна не тільки є солісткою групи SEREBRO, але й у творчому тандемі з продюсером Максимом Фадєєвим вже кілька років пише пісні. Вона автор практично всіх російських і англійських текстів до пісень SEREBRO з останнього альбому "Mama Lover", в тому числі і до гучного треку “Мама Люба”. Так само є співавтором хітів для інших артистів Продюсерського Центру Максима Фадєєва, таких як «Москва-Владивосток», «Скажи мені, що таке любов» і «Серцебиття» Юлії Савічевої, «Твоя» Каті Лель, ,“Випускний” групи Kit-I. Нещодавно відбулася прем'єра пісні «Боляче» співачки Глюк'ozи, для якої Оля так само написала текст.

Свежие новости

20:43
Из 423-х нардепов электронную декларацию подал 31 депутат
19:00
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
18:44
За неделю до штрафов: е-декларации подал только 31 депутат Рады
18:34
Гонтарева наносит ответный удар (ДОКУМЕНТ)
18:30
На яких схемах процвітає корупція у сфері державних закупівель
18:27
Пупса достают из-под земли
18:23
Барах: Андрій Вадатурський намагається обмазати мене бездоказовим брудом
18:10
Украинская экономика мне все больше и больше напоминает кубинскую. И вот почему
18:00
Жителей Киева ждут новые штрафы
17:30
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
17:00
Гройсман отреагировал на зарплатные «хотелки» нардепов
16:30
В Украине назвали самых влиятельных женщин страны
16:01
Дожили: пенсионеры просят не включать отопление
15:17
Безграмотный украинский губернатор вызвал гнев в сети
15:00
Депутатские зарплаты. Как реагировать на такую беспардонную наглость?
13:49
Народные яйца по 100 гривен: депутаты Рады пожаловались на слишком дорогую еду
12:35
“Укравтодор” по-польски: ожидания и риски от Новака
Больше новостей