Солістка групи SEREBRO госпіталізована в США

Ольга Серябкіна потрапила до лікарні прямо з концерту

Солістка групи SEREBRO госпіталізована в США

Під час туру по США, їй стало погано на сцені.

- Я відчула різкий біль в грудях і животі, - розповідає Ольга, - Мені довелося присісти, стояти було складно, я трохи не зомліла. Довелося зробити невелику паузу, під час якої грали музиканти, а мене намагалися привести до тями за лаштунками. Добре, що до кінця концерту залишалося кілька пісень. Але наступну пісню я попросила замінити на повільну, щоб хоч трохи прийти в себе і не танцювати.

Відразу ж після виступу організатори туру по США відвезли Серябкіну в місцевий госпіталь San Francisco General Hospital and Trauma center, де у неї була діагностована гостра інтоксикація організму.

- Прямо перед концертом у нашому готелі трапилася якась невеличка аварія і в моєму номері відчувався сильний запах гару або газу. Можливо, я встигла надихатися цим, - коментує Серябкіна, - або з'їла щось не те...Мені зараз складно сказати, що саме сталося. У лікарні мені довелося провести близько доби, лікарі наполягали на тому, щоб я лежала довше. Але я попросила привести мене в норму, як можна швидше, тому що вже на наступний день у нас був концерт в іншому місті.

У лікарні Ользі була проведена інтенсивна терапія і поставлена 5-годинна крапельниця, тільки після цього під особисту відповідальність Серябкіної і організаторів лікарі погодилися виписати її.

- Я дуже вдячна організатору наших гастролей по США Тіму, тільки завдяки йому всі швидко зреагували і саме він, як справжній друг, був весь час зі мною в лікарні.

Нагадаємо, що Ольга Серябкіна не тільки є солісткою групи SEREBRO, але й у творчому тандемі з продюсером Максимом Фадєєвим вже кілька років пише пісні. Вона автор практично всіх російських і англійських текстів до пісень SEREBRO з останнього альбому "Mama Lover", в тому числі і до гучного треку “Мама Люба”. Так само є співавтором хітів для інших артистів Продюсерського Центру Максима Фадєєва, таких як «Москва-Владивосток», «Скажи мені, що таке любов» і «Серцебиття» Юлії Савічевої, «Твоя» Каті Лель, ,“Випускний” групи Kit-I. Нещодавно відбулася прем'єра пісні «Боляче» співачки Глюк'ozи, для якої Оля так само написала текст.

Свежие новости

22:30
Президент Украины будет судиться с беглым депутатом
21:30
Ощадбанк выходит на новый уровень
21:00
Много шума и ничего. Несостоявшиеся дела за коррупцию
20:30
Онищенко: Кононенко контролює корупційні схеми
19:30
Закон о минималке: вся правда о зарплатах и пенсиях
19:20
Полиция за 10 миллионов обновила автопарк «Дастерами» от экс-партнера министра юстиции
19:00
В Киеве целый жилмассив остался без тепла
18:30
Родной банк Авакова, чтобы не отдавать долги вкладчикам, вывел элитную недвижимость на автослюсара
18:05
Киев "парализовали" 7-балльные заторы
17:40
Активисты не позволили «АТБ» построить супермаркет вместо сквера
17:30
ГПУ обнаружила, что госчиновники в нерабочее время незаконно «таксуют»
17:21
Роман Зварыч: без диплома и совести
16:50
27 поверх “Гуллівера”. Готівка без проблем
16:00
Дмитрий Френкель и его торговая сеть "Обжора" травят одесситов
15:41
Радикал Лозовой проспорил бизнесмену Корогодскому миллион
15:15
Вынудят ли Украину покупать российский газ
15:00
Украина занимает последнее место в Европе по уровню зарплаты
Больше новостей