Знаменитості, яких прославили скандали

Знаменитості, яких прославили скандалиДеякі артисти починали свій творчий шлях зі скандальних історій, які і лягли в основу їх біографій.

Микола Єрьоменко теж починав свій шлях зі скандалу. Будучи сином відомого актора, він зі скрипом був прийнятий у ВДІК. Тоді, видатна радянська актриса і педагог Тамара Макарова відмовлялася зараховувати юнака. Вона вважала, що місце потрібно заслужити талантом, а не отримати завдяки зв'язкам. Чоловік актриси, керівник курсу Сергій Герасимов, все ж таки відстояв кандидатуру Єрьоменко. Він побачив у хлопця акторську жилку і не прогадав.

Народні пісні Лідії Русланової вважали еталонними. Співачка володіла гарним і сильним голосом широкого діапазону. Вона створила свій особливий стиль виконання російських мотивів.
Але на зорі кар'єри навколо Русланової розгорівся серйозний скандал. Одного разу співачка ледь не зірвала важливий концерт, запізнившись на нього, на цілу годину. Але артистка нітрохи не каялася. Навпаки, вона буквально вимагала випустити її на сцену. Почувши відмову, Русланова почала сперечатися з адміністрацією. Після довгих сварок, співачка досягла свого. Однак на сцену вийшла з похмурим обличчям, недбало заспівала дві пісні і велично пішла. Після такої витівки Лідію Андріївну тимчасово відсторонили від гастролей.

Георгій Юматов. Цей популярний актор завжди любив поскандалити. На його рахунку було безліч самих різних історій. Першим гучним обговоренням стала бійка. На зйомках фільму "Біле сонце пустелі" актор не на жарт розлютився і накинувся з кулаками на свого колегу. Так, він був знятий з ролі червоноармійця Сухова в знаменитій картині. А через два роки Георгій втратив роль в ще одному фільмі. Адже прийшов на знімальний майданчик з пістолетом. А коли міліціонер спробував його роззброїти, Юматов накинувся на нього.

З самого початку своєї кінокар'єри Олег Даль ставав героєм різного роду скандалів. Так, в 1972 році він був у числі учасників бунту на зйомках фільму "Земля Саннікова". Тоді, Даль разом з іншими акторами відкрито виступав проти режисерів. Вони вимагали замінити двох, на їхню думку, непрофесіоналів на одного компетентного режисера. Однак керівництво Мосфільму зайняло принципову позицію - нікого не міняти. І скандал був вичерпаний. А пізніше після раптової відмови зніматися у стрічці "Екіпаж", Олег Даль був включений у чорний список кіностудії.

Свежие новости

19:23
Как «Укрспецэкспорт» возглавил раб Пресмана?
19:04
Одесская «Свобода» требует роспуска облсовета Урбанского
19:00
ГПУ: Борьба с коррупцией по схеме «поймали, подоили, отпустили»
18:30
Слабое звено ГМК
18:00
В "ПриватБанке" заявили, что этой осенью национализировать его не удастся
17:00
Прокурору Кулику предъявили обвинение в незаконном обогащении
16:30
Офис НАБУ за 12,3 млн отремонтирует фирма жены экс-главы СБУ
16:00
Замминистра юстиции задекларировал золотой Breguet за 60 тысяч
15:29
Онуфрийчук пытается третий раз занять главное кресло в Деснянской РГА
15:04
Одесская гвардия Порошенко: КГБисты-рейдеры, офшорные виртуозы и перевозчики российского оружия
15:00
Самое дорогое образование получает младшая дочь нардепа Кононенко
14:38
«Видродження» хоронит «Наш край»
14:00
Стало известно, насколько больше от государства получат денег обладминистрации в 2017 году
13:30
Экс-офицер СБУ стал «антикоррупционером», чтобы брать взятки
13:00
Как Сергея Курченко взяли за долги
11:56
Тарифи на життя: уся правда. Встановлена владою ціна на газ для населення завищена майже вдвічі.
11:52
Павел Петренко. «Карманный» мальчик «Семьи» Яценюка
Больше новостей