Знаменитості, яких прославили скандали

Знаменитості, яких прославили скандалиДеякі артисти починали свій творчий шлях зі скандальних історій, які і лягли в основу їх біографій.

Микола Єрьоменко теж починав свій шлях зі скандалу. Будучи сином відомого актора, він зі скрипом був прийнятий у ВДІК. Тоді, видатна радянська актриса і педагог Тамара Макарова відмовлялася зараховувати юнака. Вона вважала, що місце потрібно заслужити талантом, а не отримати завдяки зв'язкам. Чоловік актриси, керівник курсу Сергій Герасимов, все ж таки відстояв кандидатуру Єрьоменко. Він побачив у хлопця акторську жилку і не прогадав.

Народні пісні Лідії Русланової вважали еталонними. Співачка володіла гарним і сильним голосом широкого діапазону. Вона створила свій особливий стиль виконання російських мотивів.
Але на зорі кар'єри навколо Русланової розгорівся серйозний скандал. Одного разу співачка ледь не зірвала важливий концерт, запізнившись на нього, на цілу годину. Але артистка нітрохи не каялася. Навпаки, вона буквально вимагала випустити її на сцену. Почувши відмову, Русланова почала сперечатися з адміністрацією. Після довгих сварок, співачка досягла свого. Однак на сцену вийшла з похмурим обличчям, недбало заспівала дві пісні і велично пішла. Після такої витівки Лідію Андріївну тимчасово відсторонили від гастролей.

Георгій Юматов. Цей популярний актор завжди любив поскандалити. На його рахунку було безліч самих різних історій. Першим гучним обговоренням стала бійка. На зйомках фільму "Біле сонце пустелі" актор не на жарт розлютився і накинувся з кулаками на свого колегу. Так, він був знятий з ролі червоноармійця Сухова в знаменитій картині. А через два роки Георгій втратив роль в ще одному фільмі. Адже прийшов на знімальний майданчик з пістолетом. А коли міліціонер спробував його роззброїти, Юматов накинувся на нього.

З самого початку своєї кінокар'єри Олег Даль ставав героєм різного роду скандалів. Так, в 1972 році він був у числі учасників бунту на зйомках фільму "Земля Саннікова". Тоді, Даль разом з іншими акторами відкрито виступав проти режисерів. Вони вимагали замінити двох, на їхню думку, непрофесіоналів на одного компетентного режисера. Однак керівництво Мосфільму зайняло принципову позицію - нікого не міняти. І скандал був вичерпаний. А пізніше після раптової відмови зніматися у стрічці "Екіпаж", Олег Даль був включений у чорний список кіностудії.

Свежие новости

22:30
В Украине ужесточили выдачу кредитов
22:07
Стало известно о задержании копа-взяточника в Киеве
21:30
Суд арестовал весь антиквариат из «сокровищницы Азарова»
21:00
Хуже не будет. Что обещает рост экономики на 1%
21:00
Экс-замглавы «Укрзализныци» обнародовал данные о невыгодные цены полувагонов за 618 миллионов
20:15
«Порошенківець», которых блокировал является-декларирование, обзавелся новеньким BMW за миллион
20:00
Ріелтори заробляють по $1000 щомісяця
19:31
Прожорливое брюшко
19:30
Чиновница времен Януковича возглавит Киевский облздрав
18:40
Жена Авакова взяла в долг у жены Княжицкого средства для покупки лицензии Эспрессо ТВ
18:30
В Раде обратились к Европарламенту с важной просьбой по безвизовому режиму
18:14
В Киеве разгромили рынок "Юность"
18:10
Депутат Кулинич случайно раскрыл кухню, как ему организовывают митинги под ВР
18:00
Матвійчук Віталій Анатолійович – прокурор Сумської області? Чи хрещений батько нової мафії?
17:42
Служба беспредела Украины
17:35
Рада заборонила ввезення до України російських книг антиукраїнської спрямованості
17:30
Чи замовчують корупцію в армії України?
Больше новостей