Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»

Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу «махровою провокацією в інтересах Януковича й олігархії України».

Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу, за який зараз активно агітують лідер компартії Петро Симоненко, і ініціатор «Українського вибору» Віктор Медведчук, «махровою провокацією, зробленою в інтересах Януковича й олігархії України».

«Для Віктора Януковича і його оточення важливо зберегти накрадені капітали. Це колосальні суми, понад чотириста мільярдів доларів. І гроші ці знаходяться в західних банках, офшорних зонах. На них там придбана нерухомість, працюють підприємства. У тому ж Центральному розвідувальному управлінні про все чудово обізнані. Отже, в будь-який момент ці кошти не можуть бути вилучені, наприклад, в рамках боротьби з кримінальними доходами. Як їм зберегти свої капітали? Потрібно виконувати всі вимоги Заходу. А для Заходу найголовніше - відрив України від Росії, перетворення України на ворога Росії. Щоб це зробити, їм треба знищити правову базу, яка не допускає цього», - заявила Вітренко в інтерв'ю «Главкому».

На її думку, правова база і міжнародні зобов'язання говорять про те, що Україна має право інтегруватися тільки з Росією і Білорусією.

«Що потрібно Януковичу? Що потрібно його оточенню? Що потрібно Заходу? Цю правову базу знищити. Як можна її знищити? Її можна знищити тільки новим референдумом. Вона буде знищена, якщо новий референдум заявить: немає інтеграції на Схід, та інтеграції на Захід. Ось що зробили Симоненко і Медведчук! Це подільники американців, це найманці ЦРУ, це обслуга Януковича», - каже Вітренко.

Вона вважає, що референдум покаже, що більшість голосувала за евроінтеграцію, тому що «у Януковича куплені всі комісії, тому що у нього всі методи фальсифікації відшліфовані прекрасним чином».

«Подивіться, всі голосування в Україні - і в місцеві ради, і у Верховну Раду - все сфальсифіковано, - вважає Вітренко. - Янукович легко домалює необхідні йому результати референдуму щодо євроінтеграції».
Джерело

Свежие новости

13:59
Виновника смертельного ДТП "мажора" Толстошеева признали неподсудным
13:49
Украинские города названы самыми опасными в Восточной Европе
13:00
«Механика» плохой игры
12:46
Курс биткоина устремился вверх на фоне слабеющего юаня
12:30
О лжеучёных, государственной службе и не только…
12:30
Губернатор Николаевщины заставил замов и мэра принять упор лёжа на плацу
12:00
Должностные преступления: судебная практика 2016 года
11:59
Стало известно о новой подлой афере в Украине
11:44
На засідання суду в справі Єфремова не пустили журналістів
11:27
Дело «Агрейна» привело следователей к истокам контрабанды драгоценных слитков в Украину
11:00
Рева посоветовал отдельным категориям украинцев вообще не платить пенсии
10:46
Нардеп Береза едет на инаугурацию Трампа
10:27
В Киеве львиную долю коммунальной собственности сдают в аренду в обход конкурсов
09:48
Пріоритети Верховної Ради цього тижня: децентралізація, довкілля, економіка та КСУ
08:58
"Четыре дня до инаугурации Трампа. Россияне начинают что-то подозревать", – политолог
08:53
Саша Чумак: Как на калькуляторе пояснить, почему предприниматель вынужден выплачивать "зарплату в конверте"
08:31
Тысяча дней войны. Олигархи пытаются навязать Украине Брестский мир
Больше новостей