Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»

Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу «махровою провокацією в інтересах Януковича й олігархії України».

Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу, за який зараз активно агітують лідер компартії Петро Симоненко, і ініціатор «Українського вибору» Віктор Медведчук, «махровою провокацією, зробленою в інтересах Януковича й олігархії України».

«Для Віктора Януковича і його оточення важливо зберегти накрадені капітали. Це колосальні суми, понад чотириста мільярдів доларів. І гроші ці знаходяться в західних банках, офшорних зонах. На них там придбана нерухомість, працюють підприємства. У тому ж Центральному розвідувальному управлінні про все чудово обізнані. Отже, в будь-який момент ці кошти не можуть бути вилучені, наприклад, в рамках боротьби з кримінальними доходами. Як їм зберегти свої капітали? Потрібно виконувати всі вимоги Заходу. А для Заходу найголовніше - відрив України від Росії, перетворення України на ворога Росії. Щоб це зробити, їм треба знищити правову базу, яка не допускає цього», - заявила Вітренко в інтерв'ю «Главкому».

На її думку, правова база і міжнародні зобов'язання говорять про те, що Україна має право інтегруватися тільки з Росією і Білорусією.

«Що потрібно Януковичу? Що потрібно його оточенню? Що потрібно Заходу? Цю правову базу знищити. Як можна її знищити? Її можна знищити тільки новим референдумом. Вона буде знищена, якщо новий референдум заявить: немає інтеграції на Схід, та інтеграції на Захід. Ось що зробили Симоненко і Медведчук! Це подільники американців, це найманці ЦРУ, це обслуга Януковича», - каже Вітренко.

Вона вважає, що референдум покаже, що більшість голосувала за евроінтеграцію, тому що «у Януковича куплені всі комісії, тому що у нього всі методи фальсифікації відшліфовані прекрасним чином».

«Подивіться, всі голосування в Україні - і в місцеві ради, і у Верховну Раду - все сфальсифіковано, - вважає Вітренко. - Янукович легко домалює необхідні йому результати референдуму щодо євроінтеграції».
Джерело

Свежие новости

17:00
Кулик прикрив незаконне збагачення рішенням Печерського суду про те, що мати його дітей йому ніхто
16:50
Фонд госимущества хочет запустить “электронный супермаркет”
16:30
Почему Грановский «слил» свою «карманную» судью Ластовку?
16:00
Самые громкие расследования Виктора Шокина: коррупция, убийства, сепаратизм
15:30
ГПУ: Фонд гарантирования вкладов положил глаз на 50 элитных квартир
15:10
Кредиты МВФ разошлись по карманам
15:00
Гройсман закликає Корчак і решту НАЗК піти у відставку
14:20
Жизнь украинцев до лета: цены, зарплаты и платежки
14:00
Максим Иванищев: Кто заплатит хоть раз эту абонплату – тот лох. Хватит кормить этих аферистов
13:30
Верховной Раде Украины процветает проституция. Как Вы собрались бороться там с коррупцией? — Источник
13:30
Муженко о решении суда по Ил-76: Могут быть фатальные последствия
12:40
Как Насиров в “Феофании” чиновникам свинью подложил
12:30
Антикоррупионный конфликт: НАБУ обиделось на САП из-за «Укрзализныци»
12:00
«Антрацитовая зависимость». Это тоже лечится
11:52
"В любой стране политическая карьера Савченко была бы закончена в тот же день", - Фельдман
11:20
Кононенко взял добычу
10:30
Почему новый Трудовой кодекс оказался скандальным
Больше новостей