Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»

Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу «махровою провокацією в інтересах Януковича й олігархії України».

Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу, за який зараз активно агітують лідер компартії Петро Симоненко, і ініціатор «Українського вибору» Віктор Медведчук, «махровою провокацією, зробленою в інтересах Януковича й олігархії України».

«Для Віктора Януковича і його оточення важливо зберегти накрадені капітали. Це колосальні суми, понад чотириста мільярдів доларів. І гроші ці знаходяться в західних банках, офшорних зонах. На них там придбана нерухомість, працюють підприємства. У тому ж Центральному розвідувальному управлінні про все чудово обізнані. Отже, в будь-який момент ці кошти не можуть бути вилучені, наприклад, в рамках боротьби з кримінальними доходами. Як їм зберегти свої капітали? Потрібно виконувати всі вимоги Заходу. А для Заходу найголовніше - відрив України від Росії, перетворення України на ворога Росії. Щоб це зробити, їм треба знищити правову базу, яка не допускає цього», - заявила Вітренко в інтерв'ю «Главкому».

На її думку, правова база і міжнародні зобов'язання говорять про те, що Україна має право інтегруватися тільки з Росією і Білорусією.

«Що потрібно Януковичу? Що потрібно його оточенню? Що потрібно Заходу? Цю правову базу знищити. Як можна її знищити? Її можна знищити тільки новим референдумом. Вона буде знищена, якщо новий референдум заявить: немає інтеграції на Схід, та інтеграції на Захід. Ось що зробили Симоненко і Медведчук! Це подільники американців, це найманці ЦРУ, це обслуга Януковича», - каже Вітренко.

Вона вважає, що референдум покаже, що більшість голосувала за евроінтеграцію, тому що «у Януковича куплені всі комісії, тому що у нього всі методи фальсифікації відшліфовані прекрасним чином».

«Подивіться, всі голосування в Україні - і в місцеві ради, і у Верховну Раду - все сфальсифіковано, - вважає Вітренко. - Янукович легко домалює необхідні йому результати референдуму щодо євроінтеграції».
Джерело

Свежие новости

22:30
Президент Украины будет судиться с беглым депутатом
21:30
Ощадбанк выходит на новый уровень
21:00
Много шума и ничего. Несостоявшиеся дела за коррупцию
20:30
Онищенко: Кононенко контролює корупційні схеми
19:30
Закон о минималке: вся правда о зарплатах и пенсиях
19:20
Полиция за 10 миллионов обновила автопарк «Дастерами» от экс-партнера министра юстиции
19:00
В Киеве целый жилмассив остался без тепла
18:30
Родной банк Авакова, чтобы не отдавать долги вкладчикам, вывел элитную недвижимость на автослюсара
18:05
Киев "парализовали" 7-балльные заторы
17:40
Активисты не позволили «АТБ» построить супермаркет вместо сквера
17:30
ГПУ обнаружила, что госчиновники в нерабочее время незаконно «таксуют»
17:21
Роман Зварыч: без диплома и совести
16:50
27 поверх “Гуллівера”. Готівка без проблем
16:00
Дмитрий Френкель и его торговая сеть "Обжора" травят одесситов
15:41
Радикал Лозовой проспорил бизнесмену Корогодскому миллион
15:15
Вынудят ли Украину покупать российский газ
15:00
Украина занимает последнее место в Европе по уровню зарплаты
Больше новостей