Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»

Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу «махровою провокацією в інтересах Януковича й олігархії України».

Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу, за який зараз активно агітують лідер компартії Петро Симоненко, і ініціатор «Українського вибору» Віктор Медведчук, «махровою провокацією, зробленою в інтересах Януковича й олігархії України».

«Для Віктора Януковича і його оточення важливо зберегти накрадені капітали. Це колосальні суми, понад чотириста мільярдів доларів. І гроші ці знаходяться в західних банках, офшорних зонах. На них там придбана нерухомість, працюють підприємства. У тому ж Центральному розвідувальному управлінні про все чудово обізнані. Отже, в будь-який момент ці кошти не можуть бути вилучені, наприклад, в рамках боротьби з кримінальними доходами. Як їм зберегти свої капітали? Потрібно виконувати всі вимоги Заходу. А для Заходу найголовніше - відрив України від Росії, перетворення України на ворога Росії. Щоб це зробити, їм треба знищити правову базу, яка не допускає цього», - заявила Вітренко в інтерв'ю «Главкому».

На її думку, правова база і міжнародні зобов'язання говорять про те, що Україна має право інтегруватися тільки з Росією і Білорусією.

«Що потрібно Януковичу? Що потрібно його оточенню? Що потрібно Заходу? Цю правову базу знищити. Як можна її знищити? Її можна знищити тільки новим референдумом. Вона буде знищена, якщо новий референдум заявить: немає інтеграції на Схід, та інтеграції на Захід. Ось що зробили Симоненко і Медведчук! Це подільники американців, це найманці ЦРУ, це обслуга Януковича», - каже Вітренко.

Вона вважає, що референдум покаже, що більшість голосувала за евроінтеграцію, тому що «у Януковича куплені всі комісії, тому що у нього всі методи фальсифікації відшліфовані прекрасним чином».

«Подивіться, всі голосування в Україні - і в місцеві ради, і у Верховну Раду - все сфальсифіковано, - вважає Вітренко. - Янукович легко домалює необхідні йому результати референдуму щодо євроінтеграції».
Джерело

Свежие новости

09:36
ГПУ: Борьба с коррупцией по схеме «поймали, подоили, отпустили»
09:00
Сергей Тигипко покупает Универсал банк
22:30
Нардеп Игорь Мосийчук сегодня женился
22:10
Дикость капиталистов. Как Ахметов и Коломойский законно не платят налоги
22:00
Правоохранители задержали причастного к поджогу телеканала «Интер»
21:47
Курченко взяли за долги
21:43
Юра Енакиевский «всплыл» в «Гулливере»
21:40
Как Полищук и Артюхов распилили стратегическое предприятие
21:38
Спасибко хочет “закрепить” Непопа на Утином озере с помощью Кабмина
21:30
Суд разрешил Нацбанку продать бывший многомиллионный актив Курченко
20:49
Более двух тысяч одесситов пришли менять свой «устаревший» iPhone 6 на 7-й
20:05
В Киеве бизнесмен присвоил более 40 миллионов государственных средств
19:47
Жена Александра Грановского рассказала, как Борис Кауфман устроил рейдерский захват Одесского аэропорта (Видео)
19:45
Судья КААС получила в подарок апартаменты в правительственном квартале стоимостью в миллион долларов
19:42
Владелец водки «Хортица» раздолбал мэра Кличко и мародерствующую власть
19:39
КОРРУПЦИЯ НА «УКРЗАЛИЗНЫЦЕ»: ЛУЦЕНКО ПОКАЗАЛ ЧЕМОДАН, ТУГО НАБИТЫЙ ДОЛЛАРАМИ
19:37
Изъяли $1,5 млн: Луценко сообщил о 20 обысках из-за "Укрзалізниці"
Больше новостей