Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»

Вітренко назвала референдум Медведчука і Симоненко «махровою провокацією»Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу «махровою провокацією в інтересах Януковича й олігархії України».

Лідер Прогресивної соціалістичної партії Наталія Вітренко назвала референдум про приєднання України до Митного союзу, за який зараз активно агітують лідер компартії Петро Симоненко, і ініціатор «Українського вибору» Віктор Медведчук, «махровою провокацією, зробленою в інтересах Януковича й олігархії України».

«Для Віктора Януковича і його оточення важливо зберегти накрадені капітали. Це колосальні суми, понад чотириста мільярдів доларів. І гроші ці знаходяться в західних банках, офшорних зонах. На них там придбана нерухомість, працюють підприємства. У тому ж Центральному розвідувальному управлінні про все чудово обізнані. Отже, в будь-який момент ці кошти не можуть бути вилучені, наприклад, в рамках боротьби з кримінальними доходами. Як їм зберегти свої капітали? Потрібно виконувати всі вимоги Заходу. А для Заходу найголовніше - відрив України від Росії, перетворення України на ворога Росії. Щоб це зробити, їм треба знищити правову базу, яка не допускає цього», - заявила Вітренко в інтерв'ю «Главкому».

На її думку, правова база і міжнародні зобов'язання говорять про те, що Україна має право інтегруватися тільки з Росією і Білорусією.

«Що потрібно Януковичу? Що потрібно його оточенню? Що потрібно Заходу? Цю правову базу знищити. Як можна її знищити? Її можна знищити тільки новим референдумом. Вона буде знищена, якщо новий референдум заявить: немає інтеграції на Схід, та інтеграції на Захід. Ось що зробили Симоненко і Медведчук! Це подільники американців, це найманці ЦРУ, це обслуга Януковича», - каже Вітренко.

Вона вважає, що референдум покаже, що більшість голосувала за евроінтеграцію, тому що «у Януковича куплені всі комісії, тому що у нього всі методи фальсифікації відшліфовані прекрасним чином».

«Подивіться, всі голосування в Україні - і в місцеві ради, і у Верховну Раду - все сфальсифіковано, - вважає Вітренко. - Янукович легко домалює необхідні йому результати референдуму щодо євроінтеграції».
Джерело

Свежие новости

13:30
Политическая иппотерапия. Как “железный конь” Януковича вылечил Тимошенко
13:20
Аферисты решили «развести» мать шефа полиции и оконфузились
13:00
Константин Жеваго побелел или кто вывел горе-олигарха из-под удара
12:48
Министр инфраструктуры призвал снять депутатскую неприкосновенность с братьев Дубневичей
12:00
В Мукачево інкасатор поцупив майже мільйон гривень
12:00
Это уже не смешно! Ляшко вновь подружился с Порошенко
11:30
Увольнения не будет - глава Одесского суда Глуханчук заплатил $500 тысяч
11:20
Bad Boys Мюнхенской конференции, или три основных угрозы для Европы
10:45
Почему банки получили такие большие убытки за 2016 год
10:30
"Бурштинова" схема Палиці: як обійти аукціон
09:40
Семен Семенченко и ложь: пять скандальных фактов
09:00
Жеваго вывели из-под удара
22:00
Цены на аренду столичных квартир «кусаются» все более яростно
21:30
Что прячется за предложениями «работа в Польше»: истории трудовых мигрантов и предпринимателей
21:00
Губернатор Запорожья придумал очередную коррупционную схему
20:00
Політичні розбірки навколо блокади Донбасу мають закінчитися, потрібен конструктив, - політолог
20:00
СБУ задержала на взятке в $5 тысяч помощника нардепа
Больше новостей