«Шахтар» стартував з перемоги в Лізі чемпіонів

Дубль Алекса Тейшейри приніс перемогу «Шахтарю» в першому раунді групового етапу Ліги чемпіонів проти «Реал Сосьєдада» з рахунком 2:0.

Практично весь перший тайм пройшов під акомпанемент атак господарів поля, «гірники» переважно захищалися, намагаючись зловити «Реал Сосьєдад» на контратаці. Але жодній з команд не вдалося відправити м'яч у ворота в першій половині гри.

На другий тайм гравці «Шахтаря» вийшли більш сміливими, все частіше стали організовуватися осмислені атаки, що призвело до голу на 65 хвилині матчу. Срна підключився до атаки по правому флангу, низом прострілив м'яч у штрафну, Коста п'ятою відкинув м'яч під удар Алекса Тейшейри і той відправив снаряд точно в дальній кут.

А під завісу матчу все той же Тейшейра подвоїв перевагу «гірників», Алекс Тейшейра протягнув м'яч по лівому флангу, змістився до центру на підступах до штрафного, підбив під праву ногу і точним ударом в дальній кут відправив м'яч у сітку воріт господарів поля.