Фінансова мілина українських портів

Фінансова мілина українських портів


Держаудитслужба провела заходи державного фінансового контролю морських портів та встановила, що на сьогодні галузь має інфраструктурні, управлінські і законодавчі проблеми та потребує багатомільярдних інвестицій.


Перевірка охопила такі державні підприємства: «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» (ДП «Білгород-Дністровський МТП»), державне підприємство «Миколаївський морський торговельний порт» (ДП «Миколаївський МТП»), державне підприємство «Морський торговельний порт «Чорноморськ» (ДП «МТП «Чорноморськ»), державне підприємство «Стивідорна компанія «Ольвія» (ДП «СК «Ольвія»), державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний» (ДП «МТП «Южний»), державне підприємство «Херсонський морський торговельний порт» (ДП «Херсонський МТП»).

Аудиторськими дослідженнями встановлено зниження рівня прибутковості морських портів у зв’язку зі значним зносом основних засобів (понад 70%), зменшенням обсягів перероблених портами вантажів та низку недоліків в управлінні, які негативно вплинули на фінансові результати діяльності та загальний фінансово-економічний стан портів.
Серед зовнішніх факторів, які негативно вплинули на фінансові результати портів, є недосконала правова база, високі портові збори, втрата конкурентоспроможності та транзитних вантажопотоків на ринку портових послуг, обмежені глибини підхідних каналів, що призводять до зменшення вантажопотоків.

Також затверджені показники фінансових планів Портів за капітальними інвестиціями постійно не виконуються. Капітальні інвестиції ДП «Білгород-Дністровський МТП» за 2017 рік становили лише 526 тис. грн при плані 12 470 тис. грн, а у ДП «МТП «Южний» за 9 місяців 2017 року план капітальних інвестицій виконаний лише на 17,5 відсотка.

Укладання договорів із приватними стивідорними підприємствами позбавило змоги Порти отримувати дохід від надання комплексу навантажувально-розвантажувальних робіт. До прикладу, через укладання таких договорів ДП «Білгород-Дністровський МТП» Порт не отримав додатково доходу на загальну суму 30 505,8 тис. гривень.

Суттєвим фактором, що загалом негативно впливає на фінансово-господарську діяльність Портів, є наявність неліквідних незавершених капітальних інвестицій. Скажімо, на балансі ДП «МТП «Южний» обліковуються такі об’єкти незавершених капітальних інвестицій на суму 15,5 млн грн. Своєю чергою, ДП «Білгород-Дністровським МТП» не забезпечено отримання економічної вигоди від капіталовкладень на загальну суму 6 677,89 тис. гривень.

Окрім того, протягом дослідженого періоду значні фінансові ресурси були спрямовані на реконструкцію та придбання об’єктів, які фактично не використовуються. Зокрема, ДП «Миколаївський МТП» витрачено 918,7 тис. грн на капітальний ремонт будівлі, яку фактично не використовує та не передає в оренду. Протягом дослідженого періоду ДП «Миколаївським МТП» непродуктивно витрачено коштів на суму 5 206,0 тис. грн на утримання майна, яке тривалий час не використовується в діяльності та не передане в строкове платне користування іншим суб’єктам господарювання.

Неефективні витрати ДП «МТП «Чорноморськ» на утримання та обслуговування таких об’єктів становили 7 600,0 тис. грн та витрати на амортизацію – 1 301,57 тис. грн. Відсутність змоги надання в користування зайнятих безхазяйним майном складських майданчиків ДП «Білгород-Дністровський МТП» призвела до втрати можливості отримати доходи за зберігання вантажу на суму 2 223,5 тис. гривень.

Аудитами виявлено укладання цивільно-правових договорів на виконання робіт і надання послуг за наявності штатних працівників, прямими посадовим обов’язками яких є виконання тих самих робіт, зокрема на ДП «Миколаївському МТП» та ДП «СК «Ольвія».

За результатами аудиторських досліджень з метою підвищення ефективності управління майном, покращання фінансових результатів діяльності Портів надано низку рекомендацій та пропозицій для врахування.

Нагадаємо, що Держаудитслужба у 2018 році (у квітні – серпні 2018 року) вперше провела аудит виконання бюджетних програм Укравтодором у 2015-2017 роках та ревізій фінансово-господарської діяльності обласних служб автомобільних доріг за аналогічний період.

Свежие новости

12:13
Украинцы смогут проверять онлайн наличие лекарственных препаратов в больницах
12:12
«Укртрансбезопасность» неэффективно использовала 110 млн гривен
12:10
"Уволен год назад". В Минобороны открестились от сотрудника, который требовал взятку за уклонение от армии
12:09
Мининформ заказал компании Ахметова телерекламы на 20 млн грн
18:30
В Черновцах произошел самый масштабный за последние 20 лет пожар
18:00
Трамп пригрозил, что в случае импичмента народ взбунтуется
17:00
Утечка нефти. На Закарпатье обнаружили незаконную врезку в нефтепровод
16:30
Дубинский рассказал, как Ахметов и президент готовят очередное повышение тарифов на электроэнергию
15:30
В Украине засняли кортеж «Мерседесов» с одинаковыми номерами
15:00
Налоговая скидка: за что украинцам могут вернуть деньги
14:30
Лікаря Держспоживслужби за 5000 грн хабара посадили на 5 років з конфіскацією
13:56
На Андрея разбирайте лопаты для снега, на Николая готовьтесь к морозам, - синоптик
13:48
Нардеп-радикал Игорь Мосийчук призвал СБУ депортировать Аркадия Бабченко
13:47
Теперь платить двум компаниям: с Нового года изменятся платежки за электроэнергию
13:46
Штраф в 340 грн за курение на балконе и потеря рабочих мест: как в Украине хотят изменить жизнь курильщиков
13:43
В Киеве жители шести улиц остались без воды
13:42
ПриватБанк начал строить терминальную сеть в метро
Больше новостей