Коррупция в спорте Украины на примере Федерации Лыжного Спорта - Сноуборд движение

Коррупция в спорте Украины на примере Федерации Лыжного Спорта - Сноуборд движение
Cноуборд - олімпійський вид спорту із дисциплінами. В Україні знаходяться 10-ки гірських трас із туристично-спортивним потенціалом який не використовується: Буковель, Драгобрат, Славське, Косів, Пилипець, Красія, Яблуниця, Ворохта, Буковиця, Тисовець, Ізки, Воєводино, Плай, Харківська Швейцарія, Протасів Яр, Мигово ...

Але поки сноуборд не культивують на рівні спорту вищих досягень, грубо порушуючи "Закон України про фізичну культуру та спорт", де в 4 статті чітко написано: "визнання фізичної культури і спорту як пріоритетного напряму гуманітарної політики держави". Це підтверджує і статистика заняття цим видом спорту серед спортивних шкіл, клубів областей та фізкультурно спортивних товариствах України, а вірніше повне незаняття цим олімпійським видом з багатьма дисциплінами.

Коррупция в спорте Украины на примере Федерации Лыжного Спорта - Сноуборд движение

У Чемпіонаті України зі сноубордингу - слоупстайл (2018р) прийняли участь представники однієї області (Київська) і одного Фізкультурно Спортивного Товариства ("Колос").


Також відсутні і потрібні локації для олімпійських дисциплін на кшталт хафпайп (HP) - спеціальної напівтруби, бордеркросу, слоупстайлу, біг-еір та інші (квотерпайп, джибінг..). А без підготовлених локацій унеможливлюється проведення турнірів, змагань, спортивних фестивалів, тощо..

Також невідомо куди спрямовуються кошти закладені у "Державній цільовій соціальній програмі розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року". А на сайті Федерації Лижного Спорту України (до якої відноситься і сноуборд в Україні), повністью відсутня інформація про спортивні локації для занять сноубордингом, інформація про cпортсменів (відкритий реєстр спортсменів і їх досягнення), тренерів і ДЮСШ, колективів фізкультури і спорту, клубів. Не ведеться робота і по створенню оперативного і навчального контенту - ютуб каналу і соцмереж, задля популяризації і інформуванню громадян.

Приклад змагань під егідою ФЛСУ у 2018 році (жахливі ворота старту з минулого сторіччя), де під фотозвітом ідуть дискусії про ворота старту:

Коррупция в спорте Украины на примере Федерации Лыжного Спорта - Сноуборд движение

Кубок УКРАЇНИ зі Сноубордингу в паралельному слаломі!Київ*13-14 лютого"2018року*Протасів Яр.


Маючи 10-ки гірськолижних курортів ми зовсім не ведемо роботу по представленню України, як такої що має сучасні локації для проведення міжнародних змагань під егідою FIS. Також відсутня пропаганда календаря змагань усіх рівнів, що неуможливлює прогрес та підготовку до вищих досягнень молоді та громадян України в олімпійському виді спорту - сноуборд.

По материалам Аналитика Медиа

P.S. Про коррупцію в спорті України також повідомляли наші колеги в програмі "Гроші":А тут про те як наживаються мужновладці на наших бодібілдерах:Читайте также про коррупцию в спорте Украины: Мiнiстерство молоді та спорту України - Министерство молодёжи и спорта Украины

Свежие новости

17:12
Киевляне заработали 400 тысяч на солнечных электростанциях
17:11
Бывший мэр столицы Омельченко поддержал Зеленского и досрочные выборы в Раду
17:09
На Рівненщині загорівся природний заповідник
17:07
Кабмин обязал госпредприятия перечислять в бюджет 90% прибыли
17:05
В Ровенской области госрегестратор пойман на крупной взятке
17:02
В столице полиция задержала преступника, убившего посетителя супермаркета
17:01
Співробітник Мінфіну задекларувала 6,7 мільйонів доходу та придбала дві квартири у Києві
16:55
Во Львовской области СБУ проверяет факт сепаратизма
16:51
"ПриватБанк" невозможно вернуть Коломойскому – глава правления
16:50
Оформление паспорта теперь будет стоить дороже
16:49
Нардеп Береза: Если Рада урежет полномочия Зеленского, ее снесут
16:48
В Харькове запустили серийное производство корпусов для БТР-4
16:46
В Киеве появился новый мост: впечатляющее видео с высоты птичьего полета
12:31
Олег Довбенко удаляет из индекса Google материалы, чтобы уйти от правосудия
19:00
Беларусь приостановила поставки бензина и дизтоплива в Украину
18:30
Более 41 тысячи человек заболели корью с начала года
18:00
Порошенко подписал закон об уголовных проступках: когда вступит в силу
Больше новостей