Про бандитів в Ударі кіровоградцям розповідають з бігбордів

Про бандитів в Ударі кіровоградцям розповідають з бігбордівУ Кіровограді не вщухає скандал через рейдерське захоплення міської організації партії "УДАР" людьми, близькими до одіозного політика і підприємця Миколи Онула.

Після листівок в місті з'явилися бігборди, які прямо вказують на те, що нинішній кіровоградський "УДАР" - це зібрання кримінальних елементів.

«Кіровоградські бандити вступають в УДАР!» - такий напис міститься на вищевказаних бігбордах. Компрометуючі плакати розміщені по всьому Кіровограді. Точна їх кількість поки невідома.

Схоже, тепер та частина ударівців, які були «по-тихому» відсторонені від керівництва міською організацією "Удару", перейшли до більш масштабної антиреклами онуловскої команди.

Минулого тижня по місту розповсюдили листівки, в яких розповідалося про кримінальне минуле нинішніх ударівців - Лариси Онул, Віталія Бєлова та Любові Виноградової.

Зокрема, в них було сказано наступне:
«Лариса Онул - колишня вчителька, звільнена за рукоприкладство; подавшись у бізнес, кинула державу і партнерів як мінімум на 10 мільйонів; фігурант кримінальної справи за статтею 365 Кримінального кодексу України».

«Віталій Бєлов - рекетир, за це в 1997 р. засуджений за статтею 189 Кримінального кодексу України; в 2004 р. фігурант кримінальних справ за статтями 157, 158 Кримінального кодексу України; у 2009 засуджений за статтею 157 Кримінального кодексу України».

«Любов Виноградова - сколотила статок на горі людей - за безцінь продавала їх арештоване майно; хабарниця, в 2013 засуджена за статтею 368 Кримінального кодексу України».

Нагадаємо, що нещодавно відбулася конференція Кіровоградської міської організації політичної партії «Удар» Віталія Кличка, головою якої був обраний Сергій Горбовський, людина близька до політика і підприємця Миколи Онула.

Джерело

Свежие новости

21:30
В Одесской области на взятке попался глава сельсовета
21:00
«Я подал законопроект, предлагающий установить депутатскую зарплату на уровне минимального прожиточного минимума», – Вадим Рабинович
20:00
Виталий Журавский: из мусорного бака обратно в депутаты
19:41
У Верховній Раді розпочинають збір підписів за створення Інформаційного комісара
18:40
В Украине не хватает присяжных
18:00
За банкротствами банков скрывалась схема колоссального дерибана
18:00
Парубий пригрозил закрыть Раду
17:30
Савченко обвинила Порошенко в несамостоятельности
17:30
Савченко обвинила Порошенко в несамостоятельности
17:20
ФГВФЛ предъявит Бахматюку иск на 4 миллиарда за банкротство банка «Финансовая инициатива»
16:33
Нардеп Геннадий Чекита: ОПЗ сдают в аренду или в банкротство?
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:00
КАК «АНТИКОРРУПЦИОНЕР» ЛЕЩЕНКО ЛЕГАЛИЗИРОВАЛ ТЕНЕВЫЕ ДОХОДЫ
16:00
Мосийчук нарушил Конституцию прямо в Раде
15:10
Гонтарева может отправиться под суд
15:00
Главой наблюдательного совета ПриватБанка стал турецкий банкир
Больше новостей