Борис Апрель розповів, чому пішов від Наталії Могилевської

Борис Апрель розповів, чому пішов від Наталії МогилевськоїЕпатажний співак нарешті заговорив про свій вихід з шоу-бізнесу.

Борис Апрель більше двох років відсутній на українській естраді. Співак не виступав, не давав інтерв'ю та ігнорував світські заходи. Шанувальники скандального виконавця не знаходили собі місця і не хотіли вірити в те, що зірка Бориса згасла назавжди.

І ось сьогодні Борис нарешті заговорив про свій відхід від продюсера Наталі Могилевської. Співак розповів про те, що він тепер повністю вільний і не збирається відновлювати свою кар'єру на теренах СНД.

"Прийшов час розставити всі крапки над "i" і розповісти вам правду про своє творче мовчання, як кажуть, з перших вуст. У цьому році закінчився мій контракт з Наталею Могилевською. Розлучилися ми з нею добре, на нашій останній зустрічі ми не змогли стримати сліз. Це був мій перший продюсер і вчитель, я їй шалено за все вдячний. Ми пережили з нею злети і падіння. На жаль, ми перестали знаходити спільну мову ще в 2011 році - у нас абсолютно різні погляди на музику, мій сценічний образ і кар'єру в цілому.

"З цим і пов'язане моє мовчання протягом 2,5 років. Я відчував себе об'єктом для експериментів і маріонеткою. Це була безвихідь, я перебував наче в пастці. Тепер я вільний, і не має наміру укладати контракт ні з одним з музичних лейблів на території СНД. Зараз я живу в Китаї, тут мені добре і спокійно. Тут я почав нове життя. Свобода допомогла мені знову знайти натхнення. У мене відкрилося друге дихання, і тепер я знову пишу пісню за піснею. Напевно, вперше за багато років моя творчість виходить з душі і серця, а не розуму. Велике спасибі Наташа, за школу і час, який я ніколи не забуду. Я щасливий і мій шлях тільки починається!".

Шанувальники зраділи тому, що їх улюбленець не збирається відмовлятися від музичної кар'єри і сподіваються, що він не забуде відвідати Україну з гастролями.

Свежие новости

13:37
"Накормлю лично": Гройсман пригрозил коррупционерам жесткими мерами
13:30
Взгляд на Вооруженные силы Украины в цифрах
12:40
Жизнь втридорога. Почему в Украине процветают дефицит и контрабанда лекарств
12:33
Нацбанк признал неплатежеспособным еще один украинский банк
12:27
Реформа скорой медпомощи: будет больно и медикам, и пациентам
12:00
Кто спровоцировал новый кризис в Украине
11:15
Мораторий идет лесом: как из Украины вывозят древесину в обход запрета
10:30
Многие украинцы не могут получить наличные в банкоматах: что происходит
10:30
Украина сваливается в архаику
10:00
В ЕС назвали Украину самой коррумпированной европейской страной
09:40
ГОСУДАРСТВЕННАЯ ИЗМЕНА СОШЛА С РУК
09:39
Мошенники из Киевстар ежедневно крадут со счетов своих абонентов деньги. Будьте внимательны! - блогер
09:11
Реестровый козак на букву «М» Саши Павленко
23:00
Запорожский губернатор Брыль украл 30 тысяч га земли, - Соболев
22:30
Судья Печерского суда записала на мать элитную 150-метровую квартиру и внедорожник
21:56
В Киеве на ул. Бассейной неизвестные устроили погромы
21:22
"Юрия-Фарм" – производитель и регистратор в одном флаконе
Больше новостей