Розкрито секрет молодості і довголіття

Розкрито секрет молодості і довголіттяПротягом усієї своєї історії людство мріє знайти секрети молодості і довголіття. І найчастіше покладається на здоровий спосіб життя, який повинен продовжити наш вік максимально. Але вчені вважають інакше: здатність довго жити визначають гени, а не спосіб життя.

Звичайно, тривалість життя людини визначається соціальними умовами (побут, харчування, умови праці, відпочинок), але головну роль відіграють біологічні спадкові властивості.

Доказом цього стали дослідження, у проекті погодилися взяти участь 1055 осіб білої європеоїдної раси, які народилися з 1890-го по 1910 рік, а також 1267 осіб, які народилися трохи пізніше.

Їх розділили на 19 груп. В одну з груп потрапили люди більш стійкі до таких вікових захворювань, як рак, серцево-судинні і слабоумство. Після вивчення дослідники виявили, що генів, які визначають схильність до хвороб, у довгожителів стільки ж, скільки і у решти, правда, захисних генів у них набагато більше. За виведеною вченими статистикою: таких припадає 1 на 6 тис. осіб, і їх тривалість життя становить більше ста років.

Що цікаво, у жителів японського острова Окінави є особливість, яка з народження відрізняє їх від всіх інших жителів на планеті - вони дійсно старіють повільніше інших! Крім того, окінавці можуть похвалитися ясним розумом, навіть коли їм перевалює за 90. Найдивовижніше, що хвороби серця, депресії і деякі види раку практично не зустрічаються на цьому острові.

Пояснити вченим це важко, досі ведуться дослідження. Але деякі генетики вважають, що це може бути пов'язано з гормоном ДЕА, який виробляється в наднирниках і за деякими даними зменшує ознаки старіння. На їхню думку, кількість цього гормону з віком різко знижується, але у окінавців це відбувається набагато повільніше.
Джерело

Свежие новости

12:30
Крещатик перекрыли на три недели в связи с проведением Евровидения
12:10
"Высосанное дело" против Ляшка: САП передала в НАБУ производство по подозрению в незаконном обогащении народного депутата
12:00
Судьи, призванные судить Януковича, разбегаются
11:20
Как бизнесмены лечили губернатора Брыля от волокиты с помощью суда
11:00
На Днепропетровщине задержаны депутаты горсовета
10:36
В Украине отменили печати. Что это значит для бизнеса?
10:20
ГПУ підозрює одного з найбільших забудовників в несплаті податків
09:40
У Кропивницькому викрито привласнення 3 млн. бюджетних коштів при виконанні дорожніх робіт
09:00
Журналист уличил Онищенко в связях с Лещенко: опубликовано фото переписки
22:00
Суд взялся за бывшего начальника ГАИ, «купившего» право побега за 10 миллионов гривен
21:30
Реванш на Полтавщині. Рейдери-регіонали підкорюють газовий ринок
20:30
Нардеп Кожемякин занял 9 миллионов у партнера Фирташа
20:00
Киевлянин заплатил две зарплаты за пломбу сына
19:00
Дело против Ляшко завели из-за элитной недвижимости. Ждут на допрос
18:46
Ход Конем: НАБУ прикрыло разворовывание госбюджета, организованного “смотрящим” Кропачевым
18:00
Традиційні професії незабаром зникнуть
17:45
Нардеп Кожемякин занял 9 миллионов у партнера Фирташа
Больше новостей