П'ятов встановив рекорд сухої серії в історії збірної України

Зберігши свої ворота в недоторканності в першому стиковому матчі чемпіонату світу-2014 проти Франції (2:0), голкіпер збірної України Андрій П'ятов провів черговий - вже 23-й у своїй кар'єрі - сухий поєдинок за нашу національну команду і продовжив свою "суху" серію у футболці збірної.

Тепер вона становить 730 хвилин.

Це рекордний показник в історії національної збірної країни! Досягнення Олександра Шовковського - 728 хвилин (з 9 жовтня 2004-го по 3 вересня 2005-го) - упав!

В останній раз П'ятов виймав м'яч з сітки власних воріт 26 березня, на 80-й хвилині відбіркового матчу ЧС-2014 проти збірної Молдови (2:1 на користь українців). Додаємо решту 10 хвилин тієї гри до восьми наступних повних сухих матчів, проведених П'ятовим за збірну - Україна-Камерун 0:0, Чорногорія-Україна-0:4, Україна-Ізраїль 2:0, Україна-Сан-Маріно 9:0, Україна-Англія 0:0, Україна-Польща 1:0, Україна-Сан-Маріно 8:0 і Україна-Франція 2:0 - і отримаємо шукані 730 хвилин.