Золоті правила майбутньої мами

Золоті правила майбутньої мамиЯкщо вагітність протікає нормально, активний спосіб життя, клопоти по дому, робота не загрожують здоров'ю малюка і мами. Але в міру збільшення ваги, жінці краще навчитися правильно рухатися. Від цього багато в чому залежить добре самопочуття.

Правильно нахиляємося
Вам потрібно щось підняти з підлоги або землі, живіт заважає нагнутися? Потрібно не тільки злегка нахилитися вперед, але спочатку трохи зігнути ноги в колінах і перерозподілити на них вагу тіла. Використовуйте це положення, якщо вам треба вимити ванну або заправити ліжко на низькому дивані або тахті.

Правильно спимо
Майбутній мамі найзручніше спиться на боці. Але щоб вага рівномірно розподілилась, бажано покласти між колінами невелику подушку. Тим же, хто страждає онімінням або болями в області нирок, можна підкласти подушку під бік, щоб не згиналася спина.

Правильно встаємо
Якщо ще кілька місяців тому вам досить було легкого поштовху, щоб швидко встати з ліжка, тепер же необхідні повільніші і поступові рухи, які не перенапрягають м'язи черевної порожнини. Якщо ви лежите на спині, то, перед тим як встати, поверніться на бік, подавши плечі трохи вперед і зігнувши коліна. Після цього обіпріться на лікоть і підіжміть ноги, що допоможе перенести їх через край ліжка і сісти.

Правильно сидимо
Коли ви сидите, дуже важливо спертися спиною на спинку стільця і, якщо необхідно, підкласти маленьку подушку на рівні нирок. Якщо у вас сидяча робота, добре б час від часу переривати її, щоб трохи походити: хода покращує кровообіг і запобігає появі геморою. Намагайтеся щогодини влаштовувати собі перепочинок.

Правильно ходимо
Прогулянки - те, що потрібно вагітній жінці. Вони тонізують м'язи ніг, попереджаючи ризик утворення варикозних вен, зміцнюють м'язи черевної порожнини. Однак, як тільки ви відчуєте, що втомилися, влаштуйте собі перепочинок: сядьте на найближчу лавку і хвилин п'ять-десять відпочиньте. Ходити потрібно, тримаючи корпус прямо і розслабивши плечі. Взуття має бути на низькому каблуці з зручною колодкою.

Правильно їздимо
Якщо ви зібралися в далеку поїздку, пам'ятайте, що сидіти на одному місці протягом декількох годин шкідливо. Тому навіть в поїзді необхідно встати і трохи походити по вагоні, щоб стимулювати кровообіг.
В автомобілі ви можете зайняти будь-яке зручне для вас положення, сісти прямо, відкинутися на спинку і навіть прилягти. Якщо втомилися - зупиніться розім'яти ноги.
Джерело

Свежие новости

13:03
Личной информацией киевлян торгуют даже службы по доставке воды
12:58
Санкции, говорите? Крымские схемы гипермаркетов Novus и «Эпицентра»
12:40
Respublika имени Левочкина
12:29
Что происходит с НБУ и куда теперь вкладывать деньги
12:12
Кому выгодна тарифная ловушка для украинцев
11:14
Кому выгодна атака на Валерию Гонтареву
11:00
Депутаты ждут массовой подачи е-деклараций, чтобы затеряться на фоне коллег
10:54
Велика #ЗРАДА депутата БПП Олександра Співаковського
10:39
Хозяйку элитного бутика «Sanahunt» Оксану Мороз-Хант задержали при попытке вывоза из Украины $1 миллиона
10:00
Детективы НАБУ зарабатывают в полтора раза больше Президента
09:42
Группа Саакашвили стремится получить "золотую акцию" на выборах в Верховную Раду
09:40
Украинцам стоит готовиться к экстремальной зимовке
09:30
Нардеп Тетерук: Дворник может прожить на минимальную зарплату, а мы, депутаты, не можем
09:28
Чисто News: Наташе Королёвой запретили въезд в Украину
09:22
Квартплата в кредит, или Бегом за субсидиями!
09:16
Сладкий бизнес Королевской с сепаратистами
09:10
Михаил Подоляк: Когти... Гонтаревой
Больше новостей