Ані Лорак стала голосом програми фонду Ріната Ахметова

Ані Лорак стала голосом програми фонду Ріната АхметоваЗнаменита українська співачка Ані Лорак стала голосом програми з усиновлення «Сирітству-ні!».

У серпні цього року зірка української (і не тільки) сцени Ані Лорак стала голосом програми з усиновлення «Сирітству-ні!» благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Для того, щоб привернути увагу до проблеми сирітства в країні, було вирішено створити кліп про сирітську нелегку долю під назвою "Сниться сон".

Нагадаємо, сама Ані Лорак виросла в інтернаті і як ніхто інший розуміє важливість мами і тата в житті дитини.

Автор музики, російський композитор Ігор Крутий написав музику і залучив співака і поета Ігоря Ніколаєва, який розділяє ідею про важливість родини для кожної дитини.

"Я підтримала благодійну програму «Сирітству - ні!», тому що вважаю, що кожна дитина повинна зростати в сім'ї. Інтернат - не місце для дітей. Я це можу сказати з власного досвіду, адже я сама виховувалася в інтернаті. І я буду всіляко підтримувати ті сім'ї, які взяли діток, і тих діток, які ще тільки чекають на своїх нових маму і тата на порталі " Сирітству-ні", - розповіла Ані Лорак.

На початку грудня в Києві Ані Лорак, Ігор Крутой і Ігор Ніколаєв взяли участь у зйомках кліпу режисера Каті Царик на пісню «Сниться сон». До такої роботи всі учасники підійшли з неймовірною відповідальністю. За ствердженням прес-служби Ані Лорак, кліп не стільки ілюструє нелегку долю сиріт важкими сценами, скільки робить акцент на сімейних цінностях: «Сниться сон» - це зворушливий гімн сімейним цінностям. Пісня про материнську любов, про дитячі мрії, про важливість сім'ї, про силу, стійкості і переживання тих дітей, у яких немає батьків. Хоча в основі сюжету кліпу дитина-сирота, сама пісня спонукає кожного глядача винести з цієї історії свій сенс і посил: обійняти свою дитину, зробити з ним уроки, пограти і навіть після важкого робочого дня знайти час на спілкування.

"За кожною історією покинутої дитини майже 90% - це трагедія. Не дай Бог це відчути, увійти в душу цієї дитини, який не знає, що таке мама або тато, а якщо знав і втратив - це ще страшніше..." - зізнався Ігор Крутий.

Об'єднання зусиль всіх сторін призвело до написання пісні, яка разом з кліпом буде презентована 18-го грудня на стадіоні «Донбас Арена» під час благодійної акції.

Свежие новости

11:30
Онищенко пошел на сделку с правительством США в обмен на гарантии, что его не будут беспокоить по "газовому делу", - адвокат
11:00
Судья с зарплатой 2,1 тыс. грн в месяц ездит на Porsche Panamera
10:30
Судья с зарплатой 2,1 тыс. грн в месяц ездит на Porsche Panamera
10:05
Скандальный театр на Подоле показали с высоты
09:40
Как Сергей Курченко выходит в фавориты угольного бизнеса
09:05
РАДИКАЛ ПОПОВ С СВОЯКОМ ОТЖИМАЮТ ИМУЩЕСТВО В ПОЛЬЗУ БАНКА-ОБНАЛЬЩИКА ПШОНКИ-МЛАДШЕГО
09:00
В руководители аэропорта «Борисполь» метит казнокрад Андрей Мазур
08:00
Нас снова грабят - эксперт о нулевой декларации
07:30
Всі три роки після Революції – це боротьба з системою
07:05
Власть погружает украинцев в зимнюю спячку, как тушканчиков
06:30
"Мелания" теперь самое популярное слово в словенских СМИ
21:22
Трагедия в Княжичах: уйдет ли Аваков
19:09
Разгром ларьков на метро "Политехнический институт" вместе с товаром. ФОТО
18:30
Начальство Хмельницкой областной полиции наживалось на помощи для АТО
18:26
Тимошенко звинувачує Порошенка
17:30
Заработать на пенсию станет труднее
16:30
Тимошенко заявила о намерении подать в суд на Коболева
Больше новостей