Ані Лорак стала голосом програми фонду Ріната Ахметова

Ані Лорак стала голосом програми фонду Ріната АхметоваЗнаменита українська співачка Ані Лорак стала голосом програми з усиновлення «Сирітству-ні!».

У серпні цього року зірка української (і не тільки) сцени Ані Лорак стала голосом програми з усиновлення «Сирітству-ні!» благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Для того, щоб привернути увагу до проблеми сирітства в країні, було вирішено створити кліп про сирітську нелегку долю під назвою "Сниться сон".

Нагадаємо, сама Ані Лорак виросла в інтернаті і як ніхто інший розуміє важливість мами і тата в житті дитини.

Автор музики, російський композитор Ігор Крутий написав музику і залучив співака і поета Ігоря Ніколаєва, який розділяє ідею про важливість родини для кожної дитини.

"Я підтримала благодійну програму «Сирітству - ні!», тому що вважаю, що кожна дитина повинна зростати в сім'ї. Інтернат - не місце для дітей. Я це можу сказати з власного досвіду, адже я сама виховувалася в інтернаті. І я буду всіляко підтримувати ті сім'ї, які взяли діток, і тих діток, які ще тільки чекають на своїх нових маму і тата на порталі " Сирітству-ні", - розповіла Ані Лорак.

На початку грудня в Києві Ані Лорак, Ігор Крутой і Ігор Ніколаєв взяли участь у зйомках кліпу режисера Каті Царик на пісню «Сниться сон». До такої роботи всі учасники підійшли з неймовірною відповідальністю. За ствердженням прес-служби Ані Лорак, кліп не стільки ілюструє нелегку долю сиріт важкими сценами, скільки робить акцент на сімейних цінностях: «Сниться сон» - це зворушливий гімн сімейним цінностям. Пісня про материнську любов, про дитячі мрії, про важливість сім'ї, про силу, стійкості і переживання тих дітей, у яких немає батьків. Хоча в основі сюжету кліпу дитина-сирота, сама пісня спонукає кожного глядача винести з цієї історії свій сенс і посил: обійняти свою дитину, зробити з ним уроки, пограти і навіть після важкого робочого дня знайти час на спілкування.

"За кожною історією покинутої дитини майже 90% - це трагедія. Не дай Бог це відчути, увійти в душу цієї дитини, який не знає, що таке мама або тато, а якщо знав і втратив - це ще страшніше..." - зізнався Ігор Крутий.

Об'єднання зусиль всіх сторін призвело до написання пісні, яка разом з кліпом буде презентована 18-го грудня на стадіоні «Донбас Арена» під час благодійної акції.

Свежие новости

20:20
МВФ выделит Украине до конца года $1,3 млрд
20:00
Арестован владелец офшора, через который вывели $53 млн из банка Жеваго
19:07
Последний донецкий «кремень»
19:00
В ГПУ показали баснословную заначку «янтарного» коррупционера
18:50
Проблема выбора: битумная или металлочерепица?
18:46
Грынив отказался объяснять, на что семья купила квартиру и машину
18:42
Ахметов потерял топливного собрата
18:30
Проректор Юридической академии сделал своим детям подарки на три миллиона
18:30
Урок для Украины: как жить по средствам
18:00
Розенко ожидает 7-10 млрд гривен дополнительных поступлений в Пенсионный фонд
17:45
Кто лоббирует интересы ПриватБанка в США
17:00
Нардеп Балога задекларировал 26 картин ХIX- ХX веков
16:30
«БЕДНЫЙ» ЗАМЕСТИТЕЛЬ ГЕНПРОКУРОРА ХРАНИТ В ВАЛЮТЕ ПОЧТИ ШЕСТЬ МИЛЛИОНОВ ГРИВЕН
16:10
Вино, предательство и офшоры. Подозрительные связи олигарха Ермолаева
15:40
Экономист рассказал об угрозах повышения минимальной зарплаты
15:30
Рост минимальной зарплаты обеспечат сокращения бюджетников, девальвация и рост госдолга – экономист
15:00
Данные о хищении Филатовым полумиллиарда гривен из горбюджета Днепра уже переданы правоохранителям, - Антикоррупционная инициатива
Больше новостей