Ані Лорак стала голосом програми фонду Ріната Ахметова

Ані Лорак стала голосом програми фонду Ріната АхметоваЗнаменита українська співачка Ані Лорак стала голосом програми з усиновлення «Сирітству-ні!».

У серпні цього року зірка української (і не тільки) сцени Ані Лорак стала голосом програми з усиновлення «Сирітству-ні!» благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Для того, щоб привернути увагу до проблеми сирітства в країні, було вирішено створити кліп про сирітську нелегку долю під назвою "Сниться сон".

Нагадаємо, сама Ані Лорак виросла в інтернаті і як ніхто інший розуміє важливість мами і тата в житті дитини.

Автор музики, російський композитор Ігор Крутий написав музику і залучив співака і поета Ігоря Ніколаєва, який розділяє ідею про важливість родини для кожної дитини.

"Я підтримала благодійну програму «Сирітству - ні!», тому що вважаю, що кожна дитина повинна зростати в сім'ї. Інтернат - не місце для дітей. Я це можу сказати з власного досвіду, адже я сама виховувалася в інтернаті. І я буду всіляко підтримувати ті сім'ї, які взяли діток, і тих діток, які ще тільки чекають на своїх нових маму і тата на порталі " Сирітству-ні", - розповіла Ані Лорак.

На початку грудня в Києві Ані Лорак, Ігор Крутой і Ігор Ніколаєв взяли участь у зйомках кліпу режисера Каті Царик на пісню «Сниться сон». До такої роботи всі учасники підійшли з неймовірною відповідальністю. За ствердженням прес-служби Ані Лорак, кліп не стільки ілюструє нелегку долю сиріт важкими сценами, скільки робить акцент на сімейних цінностях: «Сниться сон» - це зворушливий гімн сімейним цінностям. Пісня про материнську любов, про дитячі мрії, про важливість сім'ї, про силу, стійкості і переживання тих дітей, у яких немає батьків. Хоча в основі сюжету кліпу дитина-сирота, сама пісня спонукає кожного глядача винести з цієї історії свій сенс і посил: обійняти свою дитину, зробити з ним уроки, пограти і навіть після важкого робочого дня знайти час на спілкування.

"За кожною історією покинутої дитини майже 90% - це трагедія. Не дай Бог це відчути, увійти в душу цієї дитини, який не знає, що таке мама або тато, а якщо знав і втратив - це ще страшніше..." - зізнався Ігор Крутий.

Об'єднання зусиль всіх сторін призвело до написання пісні, яка разом з кліпом буде презентована 18-го грудня на стадіоні «Донбас Арена» під час благодійної акції.

Свежие новости

13:30
У украинцев появилась возможность купить холодильник за 500 грн и одежду за 30 грн
13:22
МВД крышует самую крупную нелегальную сеть игровых клубов
13:00
Минималка 3200: что делать, если оставили без повышения
12:30
«Законы 16 января»: преступление без наказания
12:00
ШВЕЙЦАРИЯ ВЫДЕЛЯЕТ $100 МЛН ФИНАНСОВОЙ ПОМОЩИ УКРАИНЕ
12:00
Предприниматель рассказал, почему вынужден увести бизнес в тень
11:26
НБУ обязал банки менять купюры с надписью ”Хабар”
11:24
Нардеп Геннадий Чекита: ОПЗ сдают в аренду или в банкротство?
11:16
По соседству с Лещенко: незадекларированное губернатора Волыни Гунчика
11:00
Рада дала Януковичу и Ко вздохнуть с облегчением
10:30
Шесть уровней коррупционной контрреволюции в Украине
09:30
Украинские политики: чье имя чаще всего гуглят
09:00
Гройсман назвал дураками тех, кто связывает рост курса доллара с повышением минималки
01:58
Пашинского ударили дверью в Раде во время интервью
22:00
Мэр Львова признал, что город на грани катастрофы из-за невывоза мусора
21:00
Министр соцполитики рассказал, как будут "доить" граждан, мечтающих о пенсии
21:00
Порошенко: Швейцария может дать Украине безвиз
Больше новостей