Ані Лорак стала голосом програми фонду Ріната Ахметова

Ані Лорак стала голосом програми фонду Ріната АхметоваЗнаменита українська співачка Ані Лорак стала голосом програми з усиновлення «Сирітству-ні!».

У серпні цього року зірка української (і не тільки) сцени Ані Лорак стала голосом програми з усиновлення «Сирітству-ні!» благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Для того, щоб привернути увагу до проблеми сирітства в країні, було вирішено створити кліп про сирітську нелегку долю під назвою "Сниться сон".

Нагадаємо, сама Ані Лорак виросла в інтернаті і як ніхто інший розуміє важливість мами і тата в житті дитини.

Автор музики, російський композитор Ігор Крутий написав музику і залучив співака і поета Ігоря Ніколаєва, який розділяє ідею про важливість родини для кожної дитини.

"Я підтримала благодійну програму «Сирітству - ні!», тому що вважаю, що кожна дитина повинна зростати в сім'ї. Інтернат - не місце для дітей. Я це можу сказати з власного досвіду, адже я сама виховувалася в інтернаті. І я буду всіляко підтримувати ті сім'ї, які взяли діток, і тих діток, які ще тільки чекають на своїх нових маму і тата на порталі " Сирітству-ні", - розповіла Ані Лорак.

На початку грудня в Києві Ані Лорак, Ігор Крутой і Ігор Ніколаєв взяли участь у зйомках кліпу режисера Каті Царик на пісню «Сниться сон». До такої роботи всі учасники підійшли з неймовірною відповідальністю. За ствердженням прес-служби Ані Лорак, кліп не стільки ілюструє нелегку долю сиріт важкими сценами, скільки робить акцент на сімейних цінностях: «Сниться сон» - це зворушливий гімн сімейним цінностям. Пісня про материнську любов, про дитячі мрії, про важливість сім'ї, про силу, стійкості і переживання тих дітей, у яких немає батьків. Хоча в основі сюжету кліпу дитина-сирота, сама пісня спонукає кожного глядача винести з цієї історії свій сенс і посил: обійняти свою дитину, зробити з ним уроки, пограти і навіть після важкого робочого дня знайти час на спілкування.

"За кожною історією покинутої дитини майже 90% - це трагедія. Не дай Бог це відчути, увійти в душу цієї дитини, який не знає, що таке мама або тато, а якщо знав і втратив - це ще страшніше..." - зізнався Ігор Крутий.

Об'єднання зусиль всіх сторін призвело до написання пісні, яка разом з кліпом буде презентована 18-го грудня на стадіоні «Донбас Арена» під час благодійної акції.

Свежие новости

22:00
Известного топ-чиновника Одесской ОГА поймали на взятке
21:00
Украинец купил памятник Ленина за 253 тысячи гривен
20:10
Пенсии для украинцев и жителей псевдореспублик: у кого больше
20:00
Артем Пшонка купил судью Чередниченко за $250 000?
19:30
Сколько зарабатывают и на чем воруют в украинской полиции
19:20
Теневая экономика: почему она возникает и как помогает экономическому росту
18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
16:30
Месть Порошенко: «Самопомощь» может остаться без Садового
16:00
Как уберечь квартиру от воров: 11 полезных советов для всех, кто дорожит своим имуществом
15:30
Сколько власть украла у каждого украинца только по одной формуле
15:10
Замена паспортов на ID-карты: ажиотажа пока нет
14:30
Названа новая дата безвиза для Украины
14:20
Игровая торговая площадка G2A из Польши запустила прием платежей в Украине
Больше новостей