5 способів обдурити голод

5 способів обдурити голод«Голод - не тітка», говорить народна мудрість. І якщо близькій родичці ніяк не можна натякнути, що її присутність вам трохи заважає, то від голоду позбутися можна. Та так, що він повернеться не скоро!

Голод виникає тоді, коли падає рівень цукру в крові. Саме цим викликано болісне раптове бажання з'їсти хоч що-небудь через 30-40 хвилин після того, як ви «перекусили» цукерками, тістечками або тортиком. Просто ваша підшлункова залоза активно попрацювала над знищенням порції десерту і тепер відпочиває, а організму все так само потрібен інсулін. Ось він і вимагає ще їжі, бажано солодкої, щоб вирівняти гормональний фон. Бо секрет здорового почуття голоду - це ніколи не їсти багато солодкого. Про це мріє і наша фігура, але хіба можна жити без десертів?

Ще одна причина раптового сильного голоду - емоційна. Якщо ви звикли заїдати стрес - як позитивний, так і негативний, чимось смачненьким, то при найменшій зміні емоційного фону и будеш відчувати голод. Знову ж таки, щоб уникнути емоційного голоду, потрібно «всього лише» завжди перебувати в спокійному, рівному настрої. Але таке, мабуть, можливе лише десь у далеких буддистських монастирях.

Тому ми пропонуємо вам різні способи порятунку від голоду. Якщо ви зовсім недавно як слід поїли, але раптом знову відчули гостре бажання щось з'їсти, не тягніться за шоколадкою, а оберіть інший спосіб задовільнити ваш організм!

Багато пийте. Шлунок можна обдурити рідиною, яка притупить почуття голоду. Спробуйте випити чашку зеленого чаю, стакан томатного соку або мінеральної води з часточкою лимона.

Приймайте їжу в тиші. Якщо їсти під музику або телевізор, то їжі влізе більше за рахунок того, що ми відволікаємося від процесу. Та й спокуса з'їсти що-небудь жирне або солоденьке виростає в рази, адже ви не контролюєте себе, а спостерігаєте за тим, що відбувається на екрані.

Приймайте гарячу ванну. Це допоможе розслабитися і знизити апетит, а посилення потовиділення позбавить організм від надлишку рідини.

Заняття спортом - обов'язкові. Відчувши нездоланний голод, зробіть зарядку. Вправи відвернуть увагу від нав'язливого бажання поїсти і допоможуть спалити пару зайвих калорій.

Керуйте кольором! Синій колір гарантовано знижує апетит. При цьому жовтий, помаранчевий і червоний його будять. Порада: заведіть для свят кобальтовий сервіз, синю скатертину і одежу відтінку індиго. Те ж саме відноситься до скатертини і фіранок. І, зрозуміло, на стінах - ніяких панно з мальовничими стегенцями.
Джерело

Свежие новости

21:48
Будущее финтех-индустрии: основные тренды и прогнозы
21:00
ООН: 60% украинцев живут за чертой бедности
20:48
Илон Маск создаёт технологию для связи мозга и компьютера
20:10
ВОТ ЭТО РОКИРОВКА! Что будет с Луценко, если Шокин выиграет суд за кресло генпрокурора
20:00
Глава «Укрспецэкспорта» Бунин захотел себе почти 600 тысяч зарплаты и 730 тысяч гривен больничных
19:54
Гостиницу «Центральная» в Одессе продали по заниженной в три раза цене партнеру мэра Труханова и российскому бизнесмену
19:49
Киевавтожор Густелева: откуда у главного ремонтника столичных дорог столько имущества?
19:17
ProZorro – это афера?
19:00
«У нас функции мафии выполняют определенные государственные мужи» — Садовой
18:26
Глава НАБУ обещает: следствие по делу Мартыненко вскоре завершится
17:00
Невеста Лещенко показала их 192-метровую квартиру в центре Киева
16:50
Кресло уже шатается: почему дело генерала Назарова является принципиальным для власти
16:30
Экс-менеджер Приватбанка Дубилет хочет заработать на э-декларировании
16:00
Уголь из ОРДЛО: почему его нельзя брать
15:30
Депутат доходчиво объяснил как Фирташ грабит украинцев и Украину на 1,3 млн гривен ежедневно
15:10
Почему украинцы вынуждены пить грязную воду
15:00
Кононенко оказался владельцем заводов, миллионных доходов и пальто за 200 тысяч
Больше новостей