В селі Шуньки Хмельницької області тероризує чупакабра

В селі Шуньки Хмельницької області тероризує чупакабраВже близько двох місяців мешканці села Шуньки Білогірського району Хмельницької області на ніч озброюються палицями і сокирами, забивають кролячі клітки дошками. Невідоме підступне створіння (імовірно чупакабра) в нічний час доби душить котів, кролів та лякає коней.

Невідома тварина побувала вже у десяти господарствах села Шуньки. Його нападу піддаються кролі і дворові коти. За словами наляканих жителів, чупакабра зростом з дорослого ведмедя, розмір лап, як рука доброго молодця, і кігтями, довжиною 5 сантиметрів. Звір має силу десятьох, що дозволяє йому з легкістю розривати металеву сітку як павутинку.

“Дверцята вирвало з м'ясом. Такого і здоровий мужик не зробить. Кролів усіх подушило. На піску біля кліток залишилися сліди. Завбільшки з чоловічу долоню. Я взяла палицю, щоб виміряти глибину від кігтів. Кожен завдовжки сантиметрів 5. Такі кігті тільки у ведмедя можуть бути”, - каже пенсіонерка Ольга Петрівна.

Собаки побоюються звіра не менше ніж охоплені страхом господарі, так як після приходу чупакабри, “вартового двору” неможливо витягнути з найдальшого кутка будки, як мінімум до обіду.

На двір 55-річного Валерія Петлицького невідома істота приходило тричі - ”Кожен раз наробило збитків. На кролячих клітках залишало діри за кілька сантиметрів в глибину. Вдруге металеву сітку в кролячій клітці порвало і зім'яло, як павутину. Сила страшна. Тепер тільки собаки загавкають - беру ліхтарик і обходжу двір. Клітини обставляю дошками, шифером, кладу зверху залізяку. Але чупакабра дуже велика. Шиферини розриває на друзки, 20-кілограмову металеву болванку кидає. Вчора коней перелякала, почали іржати. Заходжу у стайню, а вони налякані, прядуть вухами. Вранці собаку з будки ланцюгом не міг витягнути. У нас тут всі люди бояться. Я вночі в туалет ходжу з сокирою”.

Люди налякані і зазнали велику кількість збитків за ці місяці. Що буде, коли звір насититься їх домашньою живністю? В небезпеці жителі села? І головне, як боротися з невідомим світу звіром?

Свежие новости

00:05
Бродский предложил снести памятник Хмельницкому и арку Дружбы народов
21:27
"Это все же немного стыдненько, когда ты тупой", - журналистка о губернаторе Николаевщины
21:20
Гонтарева и шайка мошенников из НБУ должны сидеть в тюрьме - эксперт
21:15
Чому сивіє Петро Порошенко?
21:08
Новый губернатор Николаевщины рассказал, как давал взятки футбольным арбитрам
20:43
Из 423-х нардепов электронную декларацию подал 31 депутат
19:00
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
18:44
За неделю до штрафов: е-декларации подал только 31 депутат Рады
18:34
Гонтарева наносит ответный удар (ДОКУМЕНТ)
18:30
На яких схемах процвітає корупція у сфері державних закупівель
18:27
Пупса достают из-под земли
18:23
Барах: Андрій Вадатурський намагається обмазати мене бездоказовим брудом
18:10
Украинская экономика мне все больше и больше напоминает кубинскую. И вот почему
18:00
Жителей Киева ждут новые штрафы
17:30
В Украине распространилась перепродажа просроченных продуктов - СМИ
17:00
Гройсман отреагировал на зарплатные «хотелки» нардепов
16:30
В Украине назвали самых влиятельных женщин страны
Больше новостей