Автомобіль, створений з льоду, проїхав 1,6 км

Для проведення рекламної кампанії канадські компанії Canadian Tire і Iceculture придумали і побудували справжній, повністю функціонуючий автомобіль з льоду.

Автомобіль, створений з льоду, проїхав 1,6 км

За повідомленням іноземних ЗМІ, крижаний вантажівка був побудований на базі пікапа Chevy Silverado 2500 HD 2005 року випуску, що пройшов дуже довгий і трудомісткий процес трансформації не без допомоги інженерів з Bronson Line Automotive Ltd, Pick Me Productions і дизайнерів Iceculture. Повна маса пікапа з льоду становить 6803 кілограма, з яких 4989 кілограмів доводиться тільки на лід.

У Техасі, звідки родом автомобіль, компанія Bronson Automotive його повністю розібрала, знявши кабіну і кузов, потім занизила кліренс і розширила моторний відсік. Потім машину відправили в Онтаріо, де команда інженерів Pick Me Productions розробила і приварили на базу спеціальну сталеву конструкцію для установки крижаних блоків. Після чого Iceculture довелося три рази вирізати крижані блоки для їх встановлення в якості корпусу і подальшої зйомки автомобіля в рекламних цілях.

Щоб уникнути різкого танення крижаних блоків передньої частини автомобіля, де розташований мотор, творці розглянули кілька варіантів того, як відводитиметься тепло від крижаних компонентів. Було вирішено, що найкращим виходом із ситуації стане установка спеціальних додаткових вентиляторів, які дозволять розсіювати тепло і допоможуть зберегти цілісність замерзлої конструкції. Всі деталі для цього завдання були виготовлені вручну.

В результаті вийшло так, що для проведення рекламної кампанії для фірми Canadian Tire творцям довелося збирати кілька крижаних кузовів. Одна вантажівка використовувалася в якості прототипу, другу - показували партнерам Canadian Tire, а третю працюючу модель - покажуть клієнтам.

Після зйомки реклами робочу модель пікапа знову розібрали і відправили в студію Iceculture, розташовану в Онтаріо. У команди було на це всього 24 години, частину з яких вони витратили на 1,6-кілометровий тестовий заїзд і заодно здійснили спробу відкрити нову категорію рекордів в Книзі рекордів Гіннесса. Після цього вантажівку доставили назад в магазин і залишили на розморожування, яке тривало понад 40 годин.

Автомобіль, створений з льоду, проїхав 1,6 км
Автомобіль, створений з льоду, проїхав 1,6 км

Свежие новости

11:30
Онищенко пошел на сделку с правительством США в обмен на гарантии, что его не будут беспокоить по "газовому делу", - адвокат
11:00
Судья с зарплатой 2,1 тыс. грн в месяц ездит на Porsche Panamera
10:30
Судья с зарплатой 2,1 тыс. грн в месяц ездит на Porsche Panamera
10:05
Скандальный театр на Подоле показали с высоты
09:40
Как Сергей Курченко выходит в фавориты угольного бизнеса
09:05
РАДИКАЛ ПОПОВ С СВОЯКОМ ОТЖИМАЮТ ИМУЩЕСТВО В ПОЛЬЗУ БАНКА-ОБНАЛЬЩИКА ПШОНКИ-МЛАДШЕГО
09:00
В руководители аэропорта «Борисполь» метит казнокрад Андрей Мазур
08:00
Нас снова грабят - эксперт о нулевой декларации
07:30
Всі три роки після Революції – це боротьба з системою
07:05
Власть погружает украинцев в зимнюю спячку, как тушканчиков
06:30
"Мелания" теперь самое популярное слово в словенских СМИ
21:22
Трагедия в Княжичах: уйдет ли Аваков
19:09
Разгром ларьков на метро "Политехнический институт" вместе с товаром. ФОТО
18:30
Начальство Хмельницкой областной полиции наживалось на помощи для АТО
18:26
Тимошенко звинувачує Порошенка
17:30
Заработать на пенсию станет труднее
16:30
Тимошенко заявила о намерении подать в суд на Коболева
Больше новостей