Автомобіль, створений з льоду, проїхав 1,6 км

Для проведення рекламної кампанії канадські компанії Canadian Tire і Iceculture придумали і побудували справжній, повністю функціонуючий автомобіль з льоду.

Автомобіль, створений з льоду, проїхав 1,6 км

За повідомленням іноземних ЗМІ, крижаний вантажівка був побудований на базі пікапа Chevy Silverado 2500 HD 2005 року випуску, що пройшов дуже довгий і трудомісткий процес трансформації не без допомоги інженерів з Bronson Line Automotive Ltd, Pick Me Productions і дизайнерів Iceculture. Повна маса пікапа з льоду становить 6803 кілограма, з яких 4989 кілограмів доводиться тільки на лід.

У Техасі, звідки родом автомобіль, компанія Bronson Automotive його повністю розібрала, знявши кабіну і кузов, потім занизила кліренс і розширила моторний відсік. Потім машину відправили в Онтаріо, де команда інженерів Pick Me Productions розробила і приварили на базу спеціальну сталеву конструкцію для установки крижаних блоків. Після чого Iceculture довелося три рази вирізати крижані блоки для їх встановлення в якості корпусу і подальшої зйомки автомобіля в рекламних цілях.

Щоб уникнути різкого танення крижаних блоків передньої частини автомобіля, де розташований мотор, творці розглянули кілька варіантів того, як відводитиметься тепло від крижаних компонентів. Було вирішено, що найкращим виходом із ситуації стане установка спеціальних додаткових вентиляторів, які дозволять розсіювати тепло і допоможуть зберегти цілісність замерзлої конструкції. Всі деталі для цього завдання були виготовлені вручну.

В результаті вийшло так, що для проведення рекламної кампанії для фірми Canadian Tire творцям довелося збирати кілька крижаних кузовів. Одна вантажівка використовувалася в якості прототипу, другу - показували партнерам Canadian Tire, а третю працюючу модель - покажуть клієнтам.

Після зйомки реклами робочу модель пікапа знову розібрали і відправили в студію Iceculture, розташовану в Онтаріо. У команди було на це всього 24 години, частину з яких вони витратили на 1,6-кілометровий тестовий заїзд і заодно здійснили спробу відкрити нову категорію рекордів в Книзі рекордів Гіннесса. Після цього вантажівку доставили назад в магазин і залишили на розморожування, яке тривало понад 40 годин.

Автомобіль, створений з льоду, проїхав 1,6 км
Автомобіль, створений з льоду, проїхав 1,6 км

Свежие новости

13:30
У украинцев появилась возможность купить холодильник за 500 грн и одежду за 30 грн
13:22
МВД крышует самую крупную нелегальную сеть игровых клубов
13:00
Минималка 3200: что делать, если оставили без повышения
12:30
«Законы 16 января»: преступление без наказания
12:00
ШВЕЙЦАРИЯ ВЫДЕЛЯЕТ $100 МЛН ФИНАНСОВОЙ ПОМОЩИ УКРАИНЕ
12:00
Предприниматель рассказал, почему вынужден увести бизнес в тень
11:26
НБУ обязал банки менять купюры с надписью ”Хабар”
11:24
Нардеп Геннадий Чекита: ОПЗ сдают в аренду или в банкротство?
11:16
По соседству с Лещенко: незадекларированное губернатора Волыни Гунчика
11:00
Рада дала Януковичу и Ко вздохнуть с облегчением
10:30
Шесть уровней коррупционной контрреволюции в Украине
09:30
Украинские политики: чье имя чаще всего гуглят
09:00
Гройсман назвал дураками тех, кто связывает рост курса доллара с повышением минималки
01:58
Пашинского ударили дверью в Раде во время интервью
22:00
Мэр Львова признал, что город на грани катастрофы из-за невывоза мусора
21:00
Министр соцполитики рассказал, как будут "доить" граждан, мечтающих о пенсии
21:00
Порошенко: Швейцария может дать Украине безвиз
Больше новостей