Чим небезпечне переїдання

Чим небезпечне переїданняСимптоми переїдання: відрижка, тяжкість в животі та здуття. Це не тільки неприємні відчуття, але і удар по ШКТ. Щоб не ризикувати здоров'ям, користуйся правилом: краще не доїсти, ніж переїсти!

В переїданні людина винна, як правило, сама. Ніхто насильно не примушує нас об'їдатися, хоча сучасний світ провокує харчову розбещеність. До складу багатьох страв і продуктів входять підсилювачі смаку (глютамат натрію), цукор, різні спеції, реклама всюди нагадує про їжу, відпочинок міцно асоціюється з перекусами.

Також постійне відчуття голоду може переслідувати людей, які захоплюються ненатуральними продуктами. Коли ми їмо натуральну їжу, організм теж отримує харчування (вітаміни, мінерали, амінокислоти, білки). Якщо ж ми наїдаємося до відвалу різними шкідливостями, наш організм голодує. Йому не вистачає життєво важливих мікроелементів та поживних речовин, тому почуття голоду не проходить навіть після ситного, але не корисного обіду.

Не допустити переїдання реально: по-перше не сідайте за стіл дуже голодними. По-друге, ніколи не їжте стоячи (так дійсно більше влазить - це не жарт). Якщо на фуршеті або в гостях хочеться спробувати відразу кілька різних страв, обмежтеся максимум 3-4 і пам'ятайте правило француженок про три укуси. Три укусу - це та порція, завдяки якій можна відчути смак їжі і в той же час уникнути переїдання.

Якщо ви все-таки з'їли зайве, встаньте і пройдіться. Був фуршет на роботі? Прогуляйтеся до дому пішки або пройдіть по свіжому повітрю хоча б кілька зупинок. Хода активізує процес травлення, і відчуття тяжкості проходить. Вдома приготуйте відвар ромашки з медом (усуває здуття) і випийте цитрусовий фреш. Від вечері в цей день краще відмовитися, а наступний день обов'язково зробіть розвантажувальним.
Джерело

Свежие новости

14:35
Мой личный страх
14:15
Эффект депутата. Рейтинг (не)эффективности украинских парламентариев
14:00
СБУ ликвидировала на Тернопольщине финансовую пирамиду
13:22
Сколько банков нужно Украине
12:30
Запорожсталь: не мешай, идет плавка
12:10
Кофе за 400 грн - новая схема взяток в "новой полиции"
11:42
На які тарифні сюрпризи очікувати в наступному році?
11:00
30 гривен за доллар — привыкайте это новая цена, в магазинах цены уже подняты под этот курс
22:30
«95 квартал» высмеял цены за коммуналку
21:30
Снова без люстратора: 23-летнюю правозащитницу уволили из-за скандала
21:00
ГПУ завершила расследование дел экс-руководства и 17 инспекторов киевского ГАИ
20:21
Порошенко хочет, чтобы украинцы выезжали заграницу - Балога
20:20
Могильщик предприятий Нельга обанкротил все компании, в которых работал
20:00
Каждую неделю в Украине регистрируются 3000 частных предпринимателей, закрываются - 1500
19:30
Из нефти в уголь. Курченко возвращается
19:00
Как «Новая почта» перехватывает и присваивает посылки из Китая
18:48
“Постоянно врет”. Западные медиа о Януковиче
Больше новостей