Янукович поставив Україні 5 завдань

Янукович поставив Україні 5 завданьКремль більше не обтяжує себе організацією прес-конференцій і брифінгів за участю Віктора Януковича. Російські ЗМІ розповсюдили текст звернення нібито Януковича до української влади.

Екс-президент України Віктор Янукович сьогодні виступив з письмовим зверненням до влади України «у зв'язку з ситуацією, яка різко загострилася на сході країни». Текст звернення поширило російське агентство ІТАР-ТАСС.

Янукович вимагав «негайно відвести всі Збройні Сили України в місця постійної дислокації, вивести зі сходу країни спрямовані туди загони Національної гвардії, а також негайно розпочати мирний діалог з лідерами східних регіонів, висунутими населенням з метою підтримки там систем життєзабезпечення».

«Застосування зброї на сході України вже нічого не змінить. Люди ображені. Ви назвали мільйони людей терористами. У людей вже немає іншого шляху, крім боротьби за свої права, своє життя і своїх дітей», - йдеться в тексті звернення.

Після прийняття та виконання цих перших завдань Янукович вважає за необхідне призначити і провести в областях України референдуми з питання федералізації країни та повноваження областей. «Потім призначити і провести референдум про президентську або парламентську форми влади в Україні», - зазначив Янукович. Слідом за цим, за його словами, слід провести конституційну реформу, і тільки після цього - парламентські та президентські вибори. При цьому Янукович запропонував створити систему міжнародного контролю за проведенням референдумів і виборів.

«Ці п'ять завдань необхідно вирішити. Це - єдиний шлях до збереження цілісності України, - йдеться в заяві. - Якщо цього не буде зроблено, Україні загрожує розпад, навряд чи мирний. Швидше - через громадянська війна. Схаменіться! Ви штовхаєте брата на брата, а скористаються цією бідою інші».

«Ще раз звертаюся до військовослужбовців, співробітників спеціальних сил: Вас хочуть використати, хочуть, щоб ви пролили кров, а потім цю кров на вас і повісити. Ви ж самі розумієте, що так і буде. Не переходьте межу! Не виконуйте злочинні накази!, - закликав Янукович. - Я закликаю всіх громадян України зберегти притаманні нам терпимість, спокій, повагу один до одного, в якому з регіонів ми б не жили. Ми повинні і ми зможемо зберегти нашу любу Україну».
Джерело

Свежие новости

16:45
Отмена моратория на продажу сельхозземель – это дикое ограбление украинского народа
16:28
"Смотрящий" за "Укрспиртом" от министра АПК Кутового в бегах, - источник
16:00
Порошенко и новые-старые сказки о НАТО
15:10
И на «ПроЗорро» бывают пятна
14:30
Ляшко вже вiдмовився вiд "мирного плану" свого депутата
14:20
В «Приватбанке» скоро появятся никуда не спешащие нервные тети в начесах – бизнесмен
13:30
Экс-замглавы Нафтогаза Кацуба пошел на сделку со следствием и «сливает» подельников
13:30
Суд признал, что автомобиль – это МАФ
12:57
Аваков и пустота
12:40
БПП на грани раскола
12:30
Хабар для кар’єри не перешкода
12:30
Соболєв зробив скандальну заяву про відставку Авакова
12:04
Вона посадила брата президента, який призначив її на посаду
12:00
АТП — 2240 Порошенко не желает возвращать долг $6 млн банку Киевская Русь
11:20
Аренда Крыма на 100 лет. Флинну до отставки передали пакет предложений
11:00
На Майдане произошла бойня: избит нардеп Соболев, задержан Кохановский, силовики громят палатки протестующих
10:30
На Полтавщине задержали сутенеров, отправлявших украинок в Турцию
Больше новостей