Янукович поставив Україні 5 завдань

Янукович поставив Україні 5 завданьКремль більше не обтяжує себе організацією прес-конференцій і брифінгів за участю Віктора Януковича. Російські ЗМІ розповсюдили текст звернення нібито Януковича до української влади.

Екс-президент України Віктор Янукович сьогодні виступив з письмовим зверненням до влади України «у зв'язку з ситуацією, яка різко загострилася на сході країни». Текст звернення поширило російське агентство ІТАР-ТАСС.

Янукович вимагав «негайно відвести всі Збройні Сили України в місця постійної дислокації, вивести зі сходу країни спрямовані туди загони Національної гвардії, а також негайно розпочати мирний діалог з лідерами східних регіонів, висунутими населенням з метою підтримки там систем життєзабезпечення».

«Застосування зброї на сході України вже нічого не змінить. Люди ображені. Ви назвали мільйони людей терористами. У людей вже немає іншого шляху, крім боротьби за свої права, своє життя і своїх дітей», - йдеться в тексті звернення.

Після прийняття та виконання цих перших завдань Янукович вважає за необхідне призначити і провести в областях України референдуми з питання федералізації країни та повноваження областей. «Потім призначити і провести референдум про президентську або парламентську форми влади в Україні», - зазначив Янукович. Слідом за цим, за його словами, слід провести конституційну реформу, і тільки після цього - парламентські та президентські вибори. При цьому Янукович запропонував створити систему міжнародного контролю за проведенням референдумів і виборів.

«Ці п'ять завдань необхідно вирішити. Це - єдиний шлях до збереження цілісності України, - йдеться в заяві. - Якщо цього не буде зроблено, Україні загрожує розпад, навряд чи мирний. Швидше - через громадянська війна. Схаменіться! Ви штовхаєте брата на брата, а скористаються цією бідою інші».

«Ще раз звертаюся до військовослужбовців, співробітників спеціальних сил: Вас хочуть використати, хочуть, щоб ви пролили кров, а потім цю кров на вас і повісити. Ви ж самі розумієте, що так і буде. Не переходьте межу! Не виконуйте злочинні накази!, - закликав Янукович. - Я закликаю всіх громадян України зберегти притаманні нам терпимість, спокій, повагу один до одного, в якому з регіонів ми б не жили. Ми повинні і ми зможемо зберегти нашу любу Україну».
Джерело

Свежие новости

22:00
Минфин Украины приостановило финансовые операции из-за хакерской атаки
21:46
Строительство на Мечникова: Нищук, ЮНЕСКО, суды и уголовные дела – ч.3
21:30
Замначальника патрульной полиции Одессы: не хочу дальше работать в полиции. Не вижу в этом смысла
21:25
Друзья Яценюка решили не платить государству
21:00
Блогер извинился перед Яценюком за сплетню о покупке 24 вилл в США
20:58
Эксперты Bloomberg назвали главные мировые угрозы в 2017 году
20:56
Николай Шкварон, обвиненный в незаконном отчуждении 350 гектаров у черты Киева, наказан штрафом в 10 тыс. гривен
20:30
Гройсман в бешенстве устроил "разборки" на заседании правительства. СМИ назвали причину возмущения премьера
20:00
Кличку не вистачило два тижні, щоб виявити у cтоличному парксервісі корупцію
20:00
Київ дочекався поновлення будівництва метро на Троєщину та Виноградар
19:24
Владелец банка «Траст» Авраменко пошел ко дну
19:17
Эксперт популярно рассказал о языковой проблеме в Украине
19:10
Уход Гонтаревой не вылечит украинскую экономику...
18:15
Как украинцев готовят к срыву безвиза?
17:30
Задержан глава ”Киевэнергохолдинга”
17:30
Выскользнуть из долговой петли
17:00
За кулисами "закона о зарплате в 3200": отмена стипендии, гигантские штрафы и тотальная слежка за гражданами
Больше новостей