Янукович поставив Україні 5 завдань

Янукович поставив Україні 5 завданьКремль більше не обтяжує себе організацією прес-конференцій і брифінгів за участю Віктора Януковича. Російські ЗМІ розповсюдили текст звернення нібито Януковича до української влади.

Екс-президент України Віктор Янукович сьогодні виступив з письмовим зверненням до влади України «у зв'язку з ситуацією, яка різко загострилася на сході країни». Текст звернення поширило російське агентство ІТАР-ТАСС.

Янукович вимагав «негайно відвести всі Збройні Сили України в місця постійної дислокації, вивести зі сходу країни спрямовані туди загони Національної гвардії, а також негайно розпочати мирний діалог з лідерами східних регіонів, висунутими населенням з метою підтримки там систем життєзабезпечення».

«Застосування зброї на сході України вже нічого не змінить. Люди ображені. Ви назвали мільйони людей терористами. У людей вже немає іншого шляху, крім боротьби за свої права, своє життя і своїх дітей», - йдеться в тексті звернення.

Після прийняття та виконання цих перших завдань Янукович вважає за необхідне призначити і провести в областях України референдуми з питання федералізації країни та повноваження областей. «Потім призначити і провести референдум про президентську або парламентську форми влади в Україні», - зазначив Янукович. Слідом за цим, за його словами, слід провести конституційну реформу, і тільки після цього - парламентські та президентські вибори. При цьому Янукович запропонував створити систему міжнародного контролю за проведенням референдумів і виборів.

«Ці п'ять завдань необхідно вирішити. Це - єдиний шлях до збереження цілісності України, - йдеться в заяві. - Якщо цього не буде зроблено, Україні загрожує розпад, навряд чи мирний. Швидше - через громадянська війна. Схаменіться! Ви штовхаєте брата на брата, а скористаються цією бідою інші».

«Ще раз звертаюся до військовослужбовців, співробітників спеціальних сил: Вас хочуть використати, хочуть, щоб ви пролили кров, а потім цю кров на вас і повісити. Ви ж самі розумієте, що так і буде. Не переходьте межу! Не виконуйте злочинні накази!, - закликав Янукович. - Я закликаю всіх громадян України зберегти притаманні нам терпимість, спокій, повагу один до одного, в якому з регіонів ми б не жили. Ми повинні і ми зможемо зберегти нашу любу Україну».
Джерело

Свежие новости

21:30
В Одесской области на взятке попался глава сельсовета
21:00
«Я подал законопроект, предлагающий установить депутатскую зарплату на уровне минимального прожиточного минимума», – Вадим Рабинович
20:00
Виталий Журавский: из мусорного бака обратно в депутаты
19:41
У Верховній Раді розпочинають збір підписів за створення Інформаційного комісара
18:40
В Украине не хватает присяжных
18:00
За банкротствами банков скрывалась схема колоссального дерибана
18:00
Парубий пригрозил закрыть Раду
17:30
Савченко обвинила Порошенко в несамостоятельности
17:20
ФГВФЛ предъявит Бахматюку иск на 4 миллиарда за банкротство банка «Финансовая инициатива»
16:33
Нардеп Геннадий Чекита: ОПЗ сдают в аренду или в банкротство?
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:30
Судья уличил правоохранителей в провокации взятки на Киевской таможне
16:00
КАК «АНТИКОРРУПЦИОНЕР» ЛЕЩЕНКО ЛЕГАЛИЗИРОВАЛ ТЕНЕВЫЕ ДОХОДЫ
16:00
Мосийчук нарушил Конституцию прямо в Раде
15:10
Гонтарева может отправиться под суд
15:00
Главой наблюдательного совета ПриватБанка стал турецкий банкир
14:30
Борьба с коррупцией как бизнес. Должностные преступления: судебная практика 2016 года
Больше новостей