Янукович поставив Україні 5 завдань

Янукович поставив Україні 5 завданьКремль більше не обтяжує себе організацією прес-конференцій і брифінгів за участю Віктора Януковича. Російські ЗМІ розповсюдили текст звернення нібито Януковича до української влади.

Екс-президент України Віктор Янукович сьогодні виступив з письмовим зверненням до влади України «у зв'язку з ситуацією, яка різко загострилася на сході країни». Текст звернення поширило російське агентство ІТАР-ТАСС.

Янукович вимагав «негайно відвести всі Збройні Сили України в місця постійної дислокації, вивести зі сходу країни спрямовані туди загони Національної гвардії, а також негайно розпочати мирний діалог з лідерами східних регіонів, висунутими населенням з метою підтримки там систем життєзабезпечення».

«Застосування зброї на сході України вже нічого не змінить. Люди ображені. Ви назвали мільйони людей терористами. У людей вже немає іншого шляху, крім боротьби за свої права, своє життя і своїх дітей», - йдеться в тексті звернення.

Після прийняття та виконання цих перших завдань Янукович вважає за необхідне призначити і провести в областях України референдуми з питання федералізації країни та повноваження областей. «Потім призначити і провести референдум про президентську або парламентську форми влади в Україні», - зазначив Янукович. Слідом за цим, за його словами, слід провести конституційну реформу, і тільки після цього - парламентські та президентські вибори. При цьому Янукович запропонував створити систему міжнародного контролю за проведенням референдумів і виборів.

«Ці п'ять завдань необхідно вирішити. Це - єдиний шлях до збереження цілісності України, - йдеться в заяві. - Якщо цього не буде зроблено, Україні загрожує розпад, навряд чи мирний. Швидше - через громадянська війна. Схаменіться! Ви штовхаєте брата на брата, а скористаються цією бідою інші».

«Ще раз звертаюся до військовослужбовців, співробітників спеціальних сил: Вас хочуть використати, хочуть, щоб ви пролили кров, а потім цю кров на вас і повісити. Ви ж самі розумієте, що так і буде. Не переходьте межу! Не виконуйте злочинні накази!, - закликав Янукович. - Я закликаю всіх громадян України зберегти притаманні нам терпимість, спокій, повагу один до одного, в якому з регіонів ми б не жили. Ми повинні і ми зможемо зберегти нашу любу Україну».
Джерело

Свежие новости

00:12
Владелец банка "Михайловский" Полищук нанес ущерб в 23 миллиарда, – НБУ
23:01
Олена Мозгова: Хотіла не писати вже на тему зарплат, але якесь мурло з екрану почав розказувати, що це для подолання корупції в парламенті
22:30
Начальник Управления спецрасследований ГПУ обвинил Луценко в незаконных указаниях
22:00
Ахметову придется выплатить "Укрэксимбанку" 810 миллионов, - суд
21:33
Семья инициатора повышения зарплат в Раде задекларировала более 3 млн гривен дохода
21:30
Гриневич провела выходные на отдыхе в Португалии
21:27
Как Рожкова и Кауфман банк “Михайловский” похоронили
21:22
“Неснимаемый” Лымарь превратил диагностический центр Деснянского района в коррупционный
21:20
В Киеве на АЗС Socar водителя обманули на 22 литра бензина
21:16
Вадим Пархоменко усилил "похоронную" команду в порту Черноморск (Ильичевский порт)
20:00
Приходько и Тигипко разыграли треть миллиарда на вагоны, принеся «Укрзалізниці» жалкие 0,06% экономии
19:05
Судья, получает материальную помощь от государства, купил внедорожник за 1,4 миллиона
19:00
Луценко не выполняет свое обещание по делу нардепа Скорика
18:30
Черные миллиарды таможни
18:15
Зачем Порошенко ввел контроль над денежно-кредитной политикой НБУ
18:00
Получая матпомощь, киевский судья прикупил внедорожник за 1,4 миллиона
17:30
Глава Нацкомиссии по ценным бумагам Тимур Хромаев передавал депутатам искаженную информацию
Больше новостей