Янукович поставив Україні 5 завдань

Янукович поставив Україні 5 завданьКремль більше не обтяжує себе організацією прес-конференцій і брифінгів за участю Віктора Януковича. Російські ЗМІ розповсюдили текст звернення нібито Януковича до української влади.

Екс-президент України Віктор Янукович сьогодні виступив з письмовим зверненням до влади України «у зв'язку з ситуацією, яка різко загострилася на сході країни». Текст звернення поширило російське агентство ІТАР-ТАСС.

Янукович вимагав «негайно відвести всі Збройні Сили України в місця постійної дислокації, вивести зі сходу країни спрямовані туди загони Національної гвардії, а також негайно розпочати мирний діалог з лідерами східних регіонів, висунутими населенням з метою підтримки там систем життєзабезпечення».

«Застосування зброї на сході України вже нічого не змінить. Люди ображені. Ви назвали мільйони людей терористами. У людей вже немає іншого шляху, крім боротьби за свої права, своє життя і своїх дітей», - йдеться в тексті звернення.

Після прийняття та виконання цих перших завдань Янукович вважає за необхідне призначити і провести в областях України референдуми з питання федералізації країни та повноваження областей. «Потім призначити і провести референдум про президентську або парламентську форми влади в Україні», - зазначив Янукович. Слідом за цим, за його словами, слід провести конституційну реформу, і тільки після цього - парламентські та президентські вибори. При цьому Янукович запропонував створити систему міжнародного контролю за проведенням референдумів і виборів.

«Ці п'ять завдань необхідно вирішити. Це - єдиний шлях до збереження цілісності України, - йдеться в заяві. - Якщо цього не буде зроблено, Україні загрожує розпад, навряд чи мирний. Швидше - через громадянська війна. Схаменіться! Ви штовхаєте брата на брата, а скористаються цією бідою інші».

«Ще раз звертаюся до військовослужбовців, співробітників спеціальних сил: Вас хочуть використати, хочуть, щоб ви пролили кров, а потім цю кров на вас і повісити. Ви ж самі розумієте, що так і буде. Не переходьте межу! Не виконуйте злочинні накази!, - закликав Янукович. - Я закликаю всіх громадян України зберегти притаманні нам терпимість, спокій, повагу один до одного, в якому з регіонів ми б не жили. Ми повинні і ми зможемо зберегти нашу любу Україну».
Джерело

Свежие новости

18:30
Не пора ли ВР принять закон о неприкосновенности «антикоррупционеров», выдать им наградное оружие и талоны на посещение буфета ВР?
18:30
Порошенко vs Гройсман: как первые лица пиарятся в Facebook
17:40
Как участниками АТО и их семьям получить денежную компенсацию за жилье. Все нюансы сложной процедуры
17:30
Закон о е-декларировании направлен на уничтожение антикоррупционных организаций - эксперт
17:00
Пока Насиров мечтает о Лондоне: кого сватают в начальники таможни Киева
16:50
“Укроборонпром” затягивает процесс поиска международного аудитора
16:30
Месть Порошенко: «Самопомощь» может остаться без Садового
16:00
Как уберечь квартиру от воров: 11 полезных советов для всех, кто дорожит своим имуществом
15:30
Сколько власть украла у каждого украинца только по одной формуле
15:10
Замена паспортов на ID-карты: ажиотажа пока нет
14:30
Названа новая дата безвиза для Украины
14:20
Игровая торговая площадка G2A из Польши запустила прием платежей в Украине
14:00
В Украине не осталось ни одного чистого озера или реки – министр
13:30
МВФ может заставить Киев снять санкции с российских банков
12:40
Судья задекларировала только один из трех домов под Киевом
12:01
Брати Буряки з партнерами Хомутинніка і Калетнік роздерибанили під забудову 24 гектари в Конча-Заспі
12:00
В Борисполе на взятке задержали замначальника следственного отдела полиции
Больше новостей