Ідеальна талія за 15 хвилин в день

Ідеальна талія за 15 хвилин в деньВсього існує три основних типи жіночих фігур: так звані яблуко, груша і пісочний годинник.

Ідеал краси втілює собою останній: коли об'єм грудей і стегон приблизно однаковий, а об'єм талії дорівнює 70% обсягу стегон. Такі пропорції завжди виглядають гармонійно, навіть якщо розміри виходять за рамки горезвісних 90-60-90.

Чоловіки прагнуть спілкування з володаркою осиної талії - не тільки через її впевненість в собі і поставі, але через те, що така жінка на підсвідомому рівні сприймається, як здатна народити здорову дитину. Два інших типи фігур - ”яблуко” і ”груша”, незважаючи на їх привабливі їстівні назви, виглядають набагато менш привабливо. У жінки-груші стегна багато ширше плечей, а жінки яблучного типу відносяться до героїнь знаменитого анекдоту, що закінчується питанням ”Де талію будемо робити?”

Крім того, тонка талія - запорука здоров'я, оскільки у жінок з яблучним типом фігури найбільш високий ризик розвитку діабету і серцево-судинних захворювань. Словом, талію робити треба. Питання тільки в тому, як?

Вічна класика
Найпростіший варіант - затягнути себе в корсет. Він же найболючіший: навряд чи хтось зможе витримати в стислому стані більше години. А можна піти іншим шляхом: щодня витрачати 20 хвилин на вправи і через два тижні з задоволенням відзначати, що фігура стає все більш привабливою, і настрій наполегливо повзе вгору, незважаючи на авітаміноз. А через місяць обов'язково купити приталену сукню - тому що деталей екстер'єру, які треба приховувати під балахоном, залишиться значно менше.

Прес складається з чотирьох основних м'язів: прямого, поперечного, зовнішнього косого і внутріштого косого. Важливо, щоб вони працювали синхронно з м'язами спини: це дозволить швидше досягти бажаного результату. Крім того, запам'ятайте, що краса не терпить суєти, тому весь комплекс вправ виконується в спокійному і зосередженому стані. Нижчеописані вправи дуже прості, відомі не одне десятиліття і не раз доводили свою ефективність, точно так само, як і перевірена століттями формула схуднення: менше їсти і більше рухатися.

Найголовніше правило: комплекс вправ потрібно виконувати регулярно і не халтурити. Кожен день - значить, кожен день. Після першого місяця занять можна дати собі невелику поблажку і тренуватися через день, але не рідше. Інакше дуже швидко повернетеся в яблучний стан.

Будь-яке тренування слід починати з розминки, щоб розігріти м'язи, поліпшити рухливість суглобів і підготувати все тіло до роботи. Отже, включаєте бадьору танцювальну музику і починаєте 5-хвилинну ходьбу на місці, поки не відчуєте тепло, яке поширюється по всьому тілу. Зрозуміло, треба не топтатися навколо табуретки, а енергійно марширувати, піднімаючи як можна вище коліна і інтенсивно працювати руками, зігнутими в ліктях.

Потім поставте ноги на ширині плечей і виконуйте нахили корпуса праворуч і ліворуч, намагаючись при цьому однією рукою дотягнутися до коліна так, щоб відчути, як розтягується протилежна сторона тіла. І по 10 разів в кожну сторону, не менше! Після робите кілька великих кіл руками, піднімаєте плечі вгору, обертає ними спочатку назад, а потім вперед. Голова повинна бути злегка опущена. У завершенні розминки обережно підніміть голову і подивіться в стелю, відчувши напругу в м'язах шиї і підборіддя. Повторіть рух 10-12 разів. Закінчіть легким бігом на місці протягом 2-3 хвилин. Тепер можна приступати до вправ для преса.

Особливу увагу слід звернути на те, що основне навантаження припадає на м'язи преса! Кожна вправа виконується по 10-12 разів. Вихідна позиція для всього комплексу: лежачи на спині.

Скручування з підйомом голови
Вихідна позиція: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, ступні стоять рівно на підлозі. Руки за головою, але пальці не зімкнуті, живіт втягнутий. На рахунок ”раз” піднімаєте голову і плечі, злегка піднімаючи в цей час стегна. Затримайтеся в цій позі на 10-20 секунд. На рахунок ”два” опускаєте голову і стегна у вихідне положення, зберігаючи м'язи преса в напрузі. Основне навантаження повинне лягати на м'язи преса, тому намагайтеся не напружувати сідниці, коли піднімаєте стегна.

Зворотні скручування
Лягайте на спину, згинаєте коліна. Руки лежать вздовж тіла на підлозі, долонями вниз. Живіт втягнутий. На рахунок ”раз” напружуєте м'язи преса, припіднімаєте стегна на кілька сантиметрів, щоб копчик відірвався від підлоги. Завмираєте в такому положенні на 10-15 секунд. На рахунок ”два” опускаються у вихідне положення. Піднімайте стегна плавно, повільно, не виштовхуйте їх. Рух має бути повністю контрольований, щоб основне навантаження припадало на прес, а не на талію.

Косі скручування
Лежачи на спині, зігніть праву ногу в коліні, права ступня цілком повинна лежати на підлозі. Закиньте ногу на ногу так, щоб ліва кісточка лежала на правому коліні, а саме ліве коліно було направлено у зовнішню сторону. Руки за головою, пальці не зімкнуті, лікті відкриті, живіт втягнутий. На рахунок ”раз” піднімаєте голову і плечі і повертаєте праве плече до лівого коліна таким чином, щоб торкнутися коліна ліктем. Точка їх зіткнення - в районі середини тулуба. Завмираєте в такому положенні на 10-15 секунд та на рахунок ”два” повертаєтеся у вихідну позицію.

Скручування з витягнутими руками
Знову ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, ступні повинні стояти на підлозі паралельно один одному. Руки витягнуті за головою, пальці зімкнуті в замок, живіт втягнутий. На рахунок ”раз” одночасно піднімаєте руки, голову і плечі, причому дуже важливо руки не згинати. Завмираєте на 10-15 секунд та на рахунок ”два” повільно опускаються у вихідну позицію.

На десерт - розминання. Виконуйте на живіт, ноги, руки витягнуті вздовж тіла, голова опущена. На рахунок ”раз” відриваєте голову, плечі та грудну клітину від полу, зберігаєте таке положення протягом 10-15 секунд, а на рахунок ”два” повільно повертаєтеся у вихідну позицію. Виконуєте по 10-12 повторів, а потім знову лягайте на спину. Витягуйте руки і ноги в різні боки. Потягніться, намагаючись витягнути як можна далі ступні і кисті рук. Утримайтесь в такому положенні 10 секунд, а після зігніть ноги в колінах, обійміть коліна і притисніть їх до грудей. Можна навіть згадати дитинство і зробити пару перекатів на спині. А потім в душ!

Яблуко перетворюється... в елегантний пісочний годинник
Досить наївно припускати, що тонка талія - результат одних тренувань. Правильне збалансоване харчування так само дуже важливо. По-перше, за годину до тренування і через дві години після нього краще нічого не їсти. По-друге, потрібно обов'язково переглянути своє меню. Тобто ніякого фаст-фуда, тортів, тістечок і всього іншого, ”з чого зроблені дівчата”. На перше місце необхідно поставити овочі, овочі і ще раз овочі. Друге місце ділять між собою фрукти, злаки, нежирне м'ясо, риба і молочні продукти. Думаєте, туга? А ось і ні! Навчитеся готувати багато нових страв, розвинете фантазію і повага до себе буде кріпнути. До речі, улюблений усіма шоколад жодна дієта не відкидає, тільки шоколад повинен бути дорогим, темним і містити в собі не менше 75% какао.

Зміцнення м'язів живота і попереку допоможе зберегти правильну поставу, яка візуально робить вас стрункішою й повідомляє оточуючим про вашу впевненості в собі. Не зайвим буде нагадати, що правильна постава - це коли плечі відкинуті назад, груди - вперед, а живіт втягнутий. І про ходу "від стегна" не забудьте.

Свежие новости

12:00
В Украине хотят частично заменить СИЗО и тюрьму электронными браслетами
11:52
В Україні помітили Таврію з номерами дорожче, ніж сам автомобіль
11:51
Аномальный декабрь: украинцев предупредили о погодных сюрпризах
11:50
В Киеве бойцовская собака напала на ребенка
19:00
Украинцы массово скупают дробовики, чтобы защититься от воров
18:00
Одиозный застройщик Аднан Киван шантажирует инвесторов
17:00
Избран новый председатель Интерпола
16:48
В Одесской области налажена схема по уходу от налогов на миллионы гривен за счет манипуляций с медной катанкой
16:30
Каждый пятый украинец готов продать свой голос на выборах за гречку или за деньги, – аналитик
16:00
Жеребьевка Евро-2020: стало известно, в какую корзину попала Украина
15:00
200 ударов отверткой: пьяные посиделки в Каменском закончилась жестоким убийством
14:00
Дороги Киева сковали пробки
13:00
Митрополит Симеон дал заднюю: стали известны подробности
12:19
Пострадала беременная девушка: в сети показали видео разборок водителей на дороге в Киеве
12:15
«Евробляхеры» создают свою партию
12:13
Гривня обесценилась втрое, цены и тарифы рванули вверх: как изменилась жизнь украинцев после Майдана
12:12
В Одессе обстреляли машину депутата
Больше новостей